אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום מאמצת מערכת CRM חדשה בעלות של 25 מיליון דולר

פרסום ראשון

סלקום מאמצת מערכת CRM חדשה בעלות של 25 מיליון דולר

הפרויקט כולל CRM מבוסס ענן של סיילספורס ביחד עם מערכת של Vlocity. השותפה הישראלית וזו שתהיה אחראית על האינטגרציה של המערכת היא AllCloud, המערכת הקודמת של אמדוקס תוצא משימוש

23.06.2016, 14:16 | רפאל קאהאן

סלקום הטמיעה מערכת CRM חדשה מתוצרת סיילספורס. היקף פרויקט כפי שנמסר ל"כלכליסט" הינו כ-25 מיליון דולר, סכום זה קיבל גיבוי מגורמים בענף שהעריכו שהיקפו של פרויקט מעין זה נע בין 10 ל-20 מיליון דולר. המערכת החדשה של סיילספורס תחליף את כל מערכות ה-CRM שמשמשות כיום ברחבי החברה. שותפותיה של סיילספורס לפרויקט הן: Vlocity האמריקאית לה זה פרויקט ראשון בישראל ו-AllCloud הישראלית שתהיה אחראית על ההטמעה בפועל.

קראו עוד בכלכליסט

המערכת תשמש את כל נציגי החברה בפעולות המכירה והשירות. איחוד המערכות נובע מרצון לספק ממשק פשוט יותר וחוצה חברה, במקום להתאים מערכת ייעודית לכל מחלקה. סלקום מאמינה שהשימוש ב-CRM החדש יאפשר לה לצמצם את עלויות התפעול ולשפר את השירות ללקוחות. זאת ועוד המערכת החדשה צפויה לתמוך ביכולות של שירות עצמי.

סלקום תטמיע מערכת CRM של סיילספורס, צילום: אוראל כהן סלקום תטמיע מערכת CRM של סיילספורס | צילום: אוראל כהן סלקום תטמיע מערכת CRM של סיילספורס, צילום: אוראל כהן

Vlocity מספקת אפליקציות CRM ייעודיות לתעשיה, כאשר התשתית תסופק על ידי סיילספורס כמו במקרה של הפרויקט הנוכחי. על פי המידע שהגיע לידי "כלכליסט" AllCloud היא זו שביצעה את הקישור בין סיילספורס, Vlocity וסלקום. זאת ועוד, סיילספורס ביצעה את המכירה דרך הסניף הישראלי בשיתוף עם המטה העולמי.  

הטמעה של מערכת CRM מבוססת ענן בחברה מרכזית במשק כמו סלקום צפויה לסייע למיצובן של מערכות ארגוניות מבוססות ענן במשק. מדובר על מקרה בוחן שעשוי לשכנע לא מעט לקוחות ארגוניים לבצע את המעבר על מנת לחסוך בעלויות התפעוליות שמשיתות עליהם מערכות legacy שמותקנות במערכות באופן מקומי. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות