אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טום בנסון יישאר הבעלים של ניו אורלינס סיינטס ופליקנס צילום: איי פי

טום בנסון יישאר הבעלים של ניו אורלינס סיינטס ופליקנס

טום בנסון הגיע להסדר משפטי במאבקו המשפטי למנוע מיורשיו את הבעלות על קבוצת הפוטבול ניו אורלינס סיינטס ועל קבוצת הכדורסל ניו אורלינס פליקנס

26.06.2016, 12:36 | שירות כלכליסט
טום בנסון הגיע להסדר משפטי במאבקו המשפטי למנוע מיורשיו את הבעלות על קבוצת הפוטבול ניו אורלינס סיינטס ועל קבוצת הכדורסל ניו אורלינס פליקנס.

קראו עוד בכלכליסט

אנתוני דייויס מניו אורלינס. נשארים בבעלות בנסון, צילום: רויטרס אנתוני דייויס מניו אורלינס. נשארים בבעלות בנסון | צילום: רויטרס אנתוני דייויס מניו אורלינס. נשארים בבעלות בנסון, צילום: רויטרס

פרטי ההסדר לא נחשפו, אך באתר של ESPN מדווחים כי הוא הופך את אשתו של בנסון, גייל ליורשת היחידה של שתי הקבוצות, לפני בתו ונכדיו. בעקבות השגת ההסדר בנסון לא יצטרך להעיד בבית המשפט, והדו"חות הפיננסיים של הסיינטס והפליקנס יישארו חסויים. השופט דחה בעבר בקשה לשמור על הפרטים חסויים, והמשפט בנושא היה אמור להתחיל השבוע בניו אורלינס.

"הצדדים עדכנו את ה-NFL ואת ה-NBA לגבי הפרטים של מסגרת ההסדר", נמסר בהצהרה מטעם הסיינטס. "הפעילויות של כל נכסיו העסקיים של טום בנסון, כולל הניו אורלינס סיינטס והניו אורלינס פליקנס, ערוץ WVUE-FOX 8, סוכנויות הרכב ובנסון טאואר, ימשיכו בעסקים כרגיל".

בינואר 2015 הכריז בנסון על תכניות להעביר לאחר מותו את הבעלות על הקבוצות לאשתו השלישית, ולא לבתו ושני ילדיה, שהיו לפני כן הראשונים בתור לרשת את השליטה.

ההחלטה הובילה למחלוקת בתוך המשפחה, והוגשו מספר תביעות. יורשיו הכועסים של בנסון (88) טענו כי אינו כשיר לשנות את תכניותיו, וכי הוא מתומרן על ידי אשתו והמעגל הפנימי של מנהלים. בנסון הכחיש בינואר את הדיווחים לפיהם הוא שוקל למכור את הקבוצות בשל המאבק המשפטי המתמשך וגילו המתקדם, והדגיש כי הוא דבק בתכניתו להוריש את השליטה לאשתו.

"אנחנו שמחים שהושג הסכם, ושהנושאים החשובים בללו קרובים להסכמה הדדית", נמסר בהצהרה מטעם הנאמנים. "כנאמנים, המטרה שלנו לכל אורך הדרך הייתה להגן על המהימנות של הקרנות ולהרגיע את הציבור שהקבוצות ימשיכו לשחק בניו אורלינס. אנחנו מצפים להשלמת ההסדר הסופי בייעוץ על הליגות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות