אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט מרחיבה את מארג האבטחה כך שיגן על פרצות ברשתות גישה לארגונים דרך ה-IoT ועד הענן

פורטינט מרחיבה את מארג האבטחה כך שיגן על פרצות ברשתות גישה לארגונים דרך ה-IoT ועד הענן

פורטינט מחזקת את היצע פתרונות הגישה המאובטחת שלה בעזרת פתרון ניהול אבטחה חדש בענן, בקרי Wi-Fi, נקודות גישה WAVE II ומתגי גישה רב-שכבתיים

26.06.2016, 10:45 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על תוספות משמעותיות לארכיטקטורת הגישה המאובטחת של החברה של פתרונות עבור רשתות ארגוניות ורשתות אלחוטיות. המיזוג שיוצרת פורטינט בין אבטחה מתקדמת יחד עם שכבות גישה ארגוניות נועד לספק הגנה רציפה על רשתות הגישה ברשתות המחוברות לסביבות חדשות, החל בענן, דרך מכשירי מובייל ועד התקני IoT (אינטרנט של הדברים).

מארג האבטחה של פורטינט יכלול 14 מוצרים חדשים אשר ירחיבו את פתרונות הגישה המאובטחת של החברה שנועדו לספק הגנות עבור שטח התקיפה המתרחב. פתרונות ארכיטקטורת הגישה של פורטינט כוללים ניהול אוניברסלי ובקרי מדיניות אשר מפשטים את הניהול על פני תשתיות קוויות ואלחוטיות, ובכך מאפשרים חלוקה מתוחכמת של מכשירים מנתונים קריטיים.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "ככל שגישת ה-BYOD הולכת וגדלה וככל שתחום ה-IoT צובר תאוצה, הגנה על שכבת הגישה הופכת לקריטית מיום ליום. יישום גישת המארג כדי לאפשר חלוקת רשת כאשר מאבטחים את הגישה לרשת היא הדרך היחידה להגן במהירות על שטח התקיפה המתרחב. ארכיטקטורת הגישה המאובטחת של פורטינט מאפשרת לנו לספק ללקוחות גישה מהירה ואבטחה בפתרון משולב אחד".

בגרטנר צופים כי 6.4 מיליארד מכשירים מחוברים יהיו בשימוש ברחבי העולם עד סוף שנת 2016, עלייה של 30% לעומת השנה שעברה. עד שנת 2020, המספר יעמוד על 20.8 מיליארד מכשירים מחוברים. תוצאות הסקר של פורטינט מראות כי 76% מהארגונים הגלובליים כבר משתמשים בציוד IoT בעסקים שלהם.

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

ובזמן שמרבית העסקים כבר ממנפים את היתרונות של מכשירי IoT מחוברים, 92% ממומחי האבטחה מודאגים מאתגרי האבטחה הנובעים משימוש במכשירים הללו. ברבים מהמכשירים לא קיימת אבטחה או בקרי ניהול ואם הם קיימים, הם נמצאים במידה מינימלית בלבד. עניין זה הגדיל באופן מעריכי את שטח התקיפה והשאיר את ה-IT להיאבק בניהול מכשירי IoT אשר משתמשים בארכיטקטורות מורכבות, הבנויות מפתרונות נקודתיים רבים.

פורטינט מטפלת באתגרים הללו באמצעות פתרונות ארכיטקטורת הגישה, הכוללים את כל תשתית הגישה על פני רשתות קוויות ואלחוטיות. פתרונות אלו משולבים עם מארג האבטחה של החברה בעזרת FortiOS. הדבר מאפשר לרכיבים הבודדים לפעול ולהגיב כאחד – כולם מנוהלים במסך ניהול אחד עם מקור אחד של עדכוני אבטחה. יכולות מתקדמות ואינטואיטיביות אלו מחמשות את ה-IT בנראות אוניברסלית ומפקחות על מכשירי IoT ועל הדרך שבה הם פועלים עם רשתות ארגוניות קריטיות.

 

לרשימת המוצרים החדשים של ארכיטקטורת הגישה של פורטינט לחצו כאן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות