אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל תספק תמיכה טכנית למכשירי הנקסוס דרך אפליקציית שליטה מרחוק צילום: google

גוגל תספק תמיכה טכנית למכשירי הנקסוס דרך אפליקציית שליטה מרחוק

החברה מבקשת להרחיב את קהל המשתמשים במכשירי הנקסוס היוקרתיים באמצעות אפליקציית תמיכה טכנית שתאפשר לנציג השירות לקבל שליטה מרחוק על ממשק המכשיר

26.06.2016, 18:57 | רפאל קאהאן

אחת הבעיות המרכזיות עימה התמודדו משתמשי נקסוס עד כה הינה המחסור בתמיכה טכנית לרוכשים חדשים. כעת, מדווח האתר "אנדרואיד פוליס", מתכוונת גוגל להשיק אפליקציה שתספק לכל מי שרכש נקסוס דרך אתר החברה קישור ישיר לתומך אונליין, שיוכל לסייע בכל בעיה טכנית. האפליקציה מזכירה מאוד פרויקט אחר שהיה לגוגל לפני כשנתיים ובוטל מאז, שבמסגרתו היא הייתה צפויה להטמיע טכנולוגיית תמיכה מרחוק במכשירים מקו Android Silver.

קראו עוד בכלכליסט

מהתמונות שדלפו עולה שתהליך התמיכה יתבסס על אפליקציה ייעודית אותה ניתן יהיה להפעיל בכל שלב, למשל במהלך תהליך הפעלת המכשיר מיד לאחר הקנייה. מה שמעיד על הטמעת המערכת  ישירות בגרסת האנדרואיד של מכשירי הנקסוס. לא ברור אם גוגל מתכננת להפוך את היכולת הזו לזמינה לכל מכשירי האנדרואיד בעתיד אך זו עשויה להיות תכונה מוערכת בקרב משתמשים מנוסים פחות. האפליקציה של גוגל תאפשר לנציג החברה לזכות בשליטה מרחוק על הממשק. אמזון מפעילה שירות דומה כבר מ-2013 על כל מכשירי הטאבלט פייר שלה שנקרא מיידיי (Mayday), שכולל בנוסף גם וידיאו צ'ט עם נציג של אמזון.  

תמונת האפליקציה שדלפה, צילום: google תמונת האפליקציה שדלפה | צילום: google תמונת האפליקציה שדלפה, צילום: google

סדרת הנקסוס אמורה לייצג את החזון של גוגל עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, ללא התחשבות בשיקולי רווח והפסד, כיום מכשירים אלו מיועדים ליודעי דבר ומביני עניין, אבל הרחבה של פוטנציאל הקונים דורשת פנייה לקהל הרחב שאינו מתמצא במכשירים, ולכן מושק שירות התמיכה.

הוספת התמיכה יכולה להרגיע רוכשים פוטנציאליים או כאלה שמגיעים מעולם האייפונים, שם אפל דואגת לכל מחסורם. הפיצ'ר צפוי להפציע ככל הנראה על גבי מכשירי הנקסוס של HTC, המרלין והסיילפיש שצפויים לצאת לשוק בספטמבר-אוקטובר 2016.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות