אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד הבריאות דורש להכניס לחם מחיטה מלאה לפיקוח מחירים צילום: שאטרסטוק

פרסום ראשון

משרד הבריאות דורש להכניס לחם מחיטה מלאה לפיקוח מחירים

לדברי מנהל השירותים לבריאות הציבור במשרד, הוא פועל להוצאת מוצרים מהסל ובראשם שמנת מתוקה שכן היא מכילה 38% שומן

27.06.2016, 13:10 | נורית קדוש

משרד הבריאות פועל להכנסת לחם מחיטה מלאה לפיקוח מחירים. המשרד פנה לפני כשבוע לועדת המחירים המשותפת למשרד האוצר והכלכלה בבקשה להכניס לחם מחיטה מלאה לצו הפיקוח על המחירים.

קראו עוד בכלכליסט

איתמר גרוטו, מנהל השירותים לבריאות הציבור במשרד הבריאות, אישר את הדברים. כמו כן, מסר כי המשרד פועל להוצאת מוצרים מהסל ובראשם שמנת מתוקה שכן היא מכילה 38% שומן. "מבחינתנו, יש להחליף את הלחם האחיד שבסל הפיקוח ללחם מחיטה מלאה ואנחנו פועלים ליישם זאת". 

לחם אחיד. בקרוב יוחלפו בחיטה מלאה?, צילום: שאול גולן לחם אחיד. בקרוב יוחלפו בחיטה מלאה? | צילום: שאול גולן לחם אחיד. בקרוב יוחלפו בחיטה מלאה?, צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
והפועל עולה 12000 בחודש (עלות שכר) והחשמל עולה
והפועל עולה 12000 בחודש (עלות שכר) והחשמל עולה כמה עשרות אלפים והמים והשכירות\פחת על המפעל והמכונות והמזכירה והמזקירה והמשגיח של שס והמשאית שמובילה לסופר והביטוח בטח שכחתי משהו, אבל הנקודה היא שבמפעל יצרני יש יותר מאשר עלות חו"ג (שלעיתים היא נמוכה עד שולית בייצור המוצר). לא מכיר את רווחי המאפיות, ויכול להיות שהם באמת גבוהים לעומת הנורמה הרצויה, אבל לקבוע שהמפעל מרוויח  18 שקל על קילו קמח שנכנס זאת איוולת אחת גדולה (שלא מתאימה לקוראי אתר כלכלי).
OliveBottleOpener  |  30.06.16
לכל התגובות