אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס תושבת מחר במחאה על מבוי סתום במו"מ להסכם קיבוצי

הפניקס תושבת מחר במחאה על מבוי סתום במו"מ להסכם קיבוצי

יו"ר ועד עובדי הפניקס, אורנה ביטון, הודיעה הערב לכלל עובדי החברה כי מחר תתקיים בה שביתה כללית: "הנהלת החברה מנסה להתיש אותנו

27.06.2016, 21:39 | רחלי בינדמן

יו"ר ועד עובדי הפניקס, אורנה ביטון, הודיעה הערב לכלל עובדי החברה כי מחר תתקיים שביתה כללית בכל החברה. העובדים מוחים על גרירת הרגליים ועל מה שהם מגדירים כ"חוסר תום הלב של הנהלת הפניקס במו"מ להסכם קיבוצי".  

הפגנה של עובדי הפניקס הפגנה של עובדי הפניקס הפגנה של עובדי הפניקס

יו״ר הוועד מסרה: "הנהלת החברה מנסה להתיש אותנו במסגרת המו"מ. העובדים נחושים ומאוחדים מתמיד. נעמוד על הזכויות שלנו. הגיעה העת שהנהלת החברה תשכיל ותבין שהעובדים הם הכוח המניע שלה".

ברקע הדברים משא ומתן ארוך בין הוועד לעובדים שעלה על שרטון, כשבצל מרחף הליך מכירה צפוי של החברה. גם בחברת הבת אקסלנס הוועד נמצא בעימות מול ההנהלה ונוקט עיצומים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
נו ,אחרי שנתיים לפחות של מו"מ ,כשרוב האנשים
נו ,אחרי שנתיים לפחות של מו"מ ,כשרוב האנשים כבר די מיואשים, שביתה. נקוה שהפעם יחול שינוי כי מן הצד המו"מ הזה נראה כמו פארסה. בכלל ביטוח ומגדל הושג הסכם קיבוצי הרבה יותר מהר, תוך שנה. ללפידות בודאי אין אינטרס ממשי להשיג הסכם, מה אכפת לו שימשך ככה. כל ההנהלות אותו הדבר.
Flame  |  28.06.16
5.
אייל לפידות, איך מנכ"ל כמוך מסוגל להתאכזר כל
אייל לפידות, איך מנכ"ל כמוך מסוגל להתאכזר כל כך לעובדיו?! לא ברור לנו.  תהייה גבר, תחתום כבר על ההסכם.  אתה אולי לא שם לב, אבל אתה מנהל מאבק נגד ההסתדרות על הגב שלנו. למה??? אנחנו ההון האנושי של החברה. אכפת לנו מהחברה לא פחות ממך. עזור לנו לעזור לך.
Bone  |  28.06.16
4.
  אל תהיה תמים....זה ביזנס ,99% מהמנהלים בשוק
  אל תהיה תמים....זה ביזנס ,99% מהמנהלים בשוק קפיטליסטי "מתאכזרים" לעובדים כמו לפידות .מטרתם היחידה היא לשלם כמה שפחות ולסחוט את העובד כמה שיותר וכך להביא לבעל החברה רווחים מכסימלים כי שכרם והבונוס  שלהם זה פונקציה של הרווח .אין רגשות או סנטימנטים. לפידות אינו שונה מאף מנהל אחד במהות ,כולם פועלים באותה שיטה ,הוא רק אולי מוצלח במשחק הזה יותר מאחרים. העמדת הפנים שאכפת לך *** באמת*** מהעובדים מאפיינת את כל ההנהלות כשבפועל הדבר היחדי שמענין אותם זה שורת הרווח בסוף המאזן .זה לא משפחה ,למרות ההצגות שלפעמים עושים. זה לא מצב ייחודי לפניקס ,כל המדינה נראית ככה ולכן רק החזק משיג השגים, למעשה רק החזק שורד בכלל.
Flame  |  28.06.16
לכל התגובות