אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמינית גמר היורו: איסלנד מפתיעה גם בנתוני הרייטינג צילום: איי פי

שמינית גמר היורו: איסלנד מפתיעה גם בנתוני הרייטינג

99% מאוכלוסיית המדינה הצפונית ראו את נבחרתם עושה היסטוריה ומעפילה לרבע הגמר; במקביל בממלכה, שני שלישים מצופי הטלוויזיה ראו את אנגליה מודחת

29.06.2016, 12:05 | שירות כלכליסט

ההפסד של אנגליה לאיסלנד בשמינית גמר היורו משך את קהל צופי הטלוויזיה הגדול ביותר מאז הפסידה הנבחרת לאורוגוואי במונדיאל 2014.

קראו עוד בכלכליסט

נבחרת איסלנד חוגגת. ג נבחרת איסלנד חוגגת. ג'ק ווילשר לא. על פי הדיווחים, 99% מאוכלוסיית איסלנד ראתה את המשחק - באחת ממסיבות הרחוב או הבית הרבות שהקיימו על האי לכבוד המשחק | צילום: איי פי נבחרת איסלנד חוגגת. ג

קרוב לשני שלישים מצופי הטלוויזיה בממלכה ביום שני בלילה צפו בהדחה של אנגליה מהטורניר לאחר הפסד 2-1 למדינה הקטנה בהרבה.

במשחק צפו 15.2 צופים, שהעניקו לרשת ITV שיעור צפייה של 60%. השיא נרשם בחמש הדקות האחרונות של המשחק, אז צפו בו 16.9 מיליון צופים, שייצגו 62%.

בשידור המלא של המשחק, כולל פרשנויות לפני ואחרי בין השעות שבע בערב ועדר וחצי בלילה צפו 11 מיליון אנשים – המייצגים 48.1%.

 

בינתיים באיסלנד, הערכות הן שכמעט כל המדינה - כ-330,000 תושבים - צפו במשחק. על פי דיווחים באיסלנד רק 650 איש לא צפו במשחק כזו או אחרת. על פי הדיווחים, 99% מאוכלוסיית איסלנד ראתה את המשחק - באחת ממסיבות הרחוב או הבית הרבות שהתקיימו על האי לכבוד המשחק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אני מניח שב-660 יש הללו כלוללים גם השחקנים
אני מניח שב-660 יש הללו כלוללים גם השחקנים והאנשים שהיו במגרש לגבי התינוקות והקשישים הם דווקא כן יכולים להיות כלולים באלו שראו במידה והם נמצאים בבית אבות והטלוויזיה שם דלוקה על המשחק הם נחשבים כאלו שצפו במשחק (וכנ"ל לתינוקות במידה והטלוויזיה בבית דלוקה)
Guitar  |  30.06.16