אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלטשולר שחם רכש את חלקה של מיטב דש בחברה הנאמנויות בנפיטס צילום: עמית שעל

אלטשולר שחם רכש את חלקה של מיטב דש בחברה הנאמנויות בנפיטס

בית ההשקעות רכש 56% מחברת שירותי הנאמנויות לאופציות עובדים לפי שווי של 20 מיליון שקל - היתרה תוחזק על ידי היו"ר והמייסד של הפעילות רונן סולומון

03.07.2016, 10:17 | רחלי בינדמן

אלטשולר שחם רכשה את פעילות מיטב-דש בנפיטס - חברת שירותי הנאמנויות שתיקרא מעתה אלטשולר שחם בנפיטס. אלטשולר שחם יהפכו השותפים של מייסד החברה היו"ר, רונן סלומון, שהגדיל אחזקותיו ל-44%, מול 56% של בית ההשקעות. העסקה משקפת לחברה שווי של כ-20 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בנפיטס היא חברת שירותי נאמנות ופועלת כנאמן לתוכניות אופציות לעובדים, נאמן משלם וכנאמן אסקרו. החברה הוקמה ע"י סולומון ב-2006 ונותנת כיום שירותי נאמנות ותפעול לתוכניות הטבה מבוססות מניות לעובדים ומנהלים בלמעלה מ-1,000 חברות, ביניהן 3M, Gett, ,Taboola, Matomy BlackBerry וכמו כן משמשת כנאמן לעסקאות רכישה בעסקאות מהגדולות במשק. מיטב-דש מכר את חלקו בחברה כחלק ממהלך של מיקוד בפעילויות הליבה. 

בית ההשקעות אלטשולר שחם, בניהולם המשותף של גילעד אלטשולר ורן שחם, הוקם ב-1990 ומתמחה בניהול קרנות נאמנות, תיקי השקעות, קופות גמל וקרנות פנסיה. הקבוצה מנהלת נכסים בהיקף כספי כולל של כ-64 מיליארד שקל.

רונן סולומון יו"ר אלטשולר שחם בנפיטס, אמר כי "לאחר עשור של עבודה מוצלחת עם אבנר סטפק במיטב דש, הגענו להחלטה משותפת להעביר את הפעילות לאלטשולר שחם ולתת ללקוחות את השירות הטוב ביותר במקביל להמשך צמיחה מואץ של החברה".

רן שחם, מנכ"ל משותף באלטשולר שחם: "אנחנו שמחים להרחיב את תחומי הפעילות שלנו ובטוחים שיכולות הצוות והניסיון הרב שנצבר בניהולם של רונן סולומון וגבי ויסמן יאפשר את המשך הרחבת הפעילות. מדובר בתחום מורכב שדורש מקצועיות ודיוק ואנחנו שמחים שאלה השותפים שלנו לדרך."

רן שחם וקלמן שחם, מבעלי אלטשולר שחם, צילום: עמית שעל רן שחם וקלמן שחם, מבעלי אלטשולר שחם | צילום: עמית שעל רן שחם וקלמן שחם, מבעלי אלטשולר שחם, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות