אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מילאן נמכרה למשקיעים סינים ב-400 מיליון יורו צילום: אימג'בנק, Gettyimages

מילאן נמכרה למשקיעים סינים ב-400 מיליון יורו

רובין לי, האיש השישי הכי עשיר בסין ומשקיעים נוספים, רכשו 70% מהמועדון של סילביו ברלוסקוני אותו רכש לפני 30 שנה; מילאן הפסידה 93 מיליון יורו בעונה שעברה

05.07.2016, 15:09 | שירות כלכליסט

ראש ממשלת איטליה לשעבר, סילביו ברלוסקוני, בעלי של מילאן אישר את מכירת הקבוצה למשקיעים סינים. ברלוסקוני יקבל 400 מיליון יורו בשנתיים הקרובות.

ברלוסקוני, שרכש את מילאן ב-1986, והוביל אותה לפסגת הכדורגל האיטלקי והאירופי, השקיע יותר ממיליארד יורו במועדון ממילאנו. בשנים האחרונות נאלץ לכסות הפסדים ולראות את המועדון קורס לבינוניות וחיפש רוכשים כבר זמן רב. עפ"י הדיווחים באיטליה, העסקה תצא לפועל ב-15 ביולי. 

סילביו ברלוסקוני, בעלי מילאן, צילום: אי פי איי סילביו ברלוסקוני, בעלי מילאן | צילום: אי פי איי סילביו ברלוסקוני, בעלי מילאן, צילום: אי פי איי

"היתה לי תקופה ארוכה בקבוצה אבל בארבע השנים האחרונות לא הצלחתי כמו בעבר" אמר ברלוסקוני בצאתו מבית החולים לאחר אשפוז של מספר ימים בעקבות בעיות בריאותיות. בחודש שעבר עבר ברלוסקוני ניתוח לב פתוח. "ההחלטה שלי חשובה, אני רוצה להעביר את הקבוצה לאנשים שיכולים להפוך אותה לכוח משמעותי באיטליה ובאירופה".

מילאן, שהפסידה 93 מיליון יורו בעונה שעברה, תנוהל על ידי רובין לי, האיש השישי הכי עשיר בסין ומשקיעים נוספים, שירכשו 70% מהמועדון. אם ההסכם אכן ייצא לפועל, מילאן תהיה הקבוצה השנייה של העיר שעוברת לידי הסינים. לפני חודש נרכשה אינטר מילאנו ע"י סינים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות