אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביזבזו רבע מיליון יורו על בקבוקי שמפניה - והורדו לליגת הנוער צילום: גי אימג'ס

ביזבזו רבע מיליון יורו על בקבוקי שמפניה - והורדו לליגת הנוער

שני שחקני נבחרת רוסיה שקנו למבלים במועדון לילה 500 בקבוקי שמפניה יוקרתית לאחר ההדחה מהיורו, נענשו בחומרה על ידי קבוצותיהם

06.07.2016, 16:30 | שירות כלכליסט

האלכוהול עלה להם ביוקר - תרתיי משמע. אלכסנדר קוקורין ופאבל ממאב, שני שחקני נבחרת רוסיה, נענשו על ידי הקבוצות שלהם לאחר שהוציאו 250 אלף יורו על 500 בקבוקי שמפניה ארמנד דה בריניאק. השניים הזמינו את הבקבוקים עבור כל המבלים במועדון לילה במונטה קרלו, לאחר ההדחה של הנבחרת בשלב הבתים של טורניר היורו. הם גם הוציאו את השמפניה בזמן שההמנון הרוסי התנגן במועדון. לחסור מזלם - התקרית כולה צולמה.

קראו עוד בכלכליסט

קוקורין, המשחק בזניט ומאמב מקרסנודאר נקנסו והורדו לקבוצת הנוער. "מועדון הכדורגל זניט מעוניין להביע את האכזבה העמוקה מהתקרית שבה היה מעורב השחקן שלנו אלכסנדר קוקורין", נמסר בתגובה מהמועדון. "לרוע המזל, שחקנים רוסים מוצאים עצמם לפעמים במצבים שערוריתיים מסוג זה בשל מחסור בהיגיון בריא ונורמות תרבותיות לוקות בחסר. ערכנו חקירה בעניין, שגרם נזק למוניטין של הכדורגל הרוסי. לפיכך, במועדון החליטו להעביר את קוקורין לקבוצת הנוער ולהטיל עליו קנס".

"מועדון הכדורגל זניט מעוניין להביע את האכזבה העמוקה מהתקרית שבה היה מעורב השחקן שלנו אלכסנדר קוקורין",, צילום: גי אימג "מועדון הכדורגל זניט מעוניין להביע את האכזבה העמוקה מהתקרית שבה היה מעורב השחקן שלנו אלכסנדר קוקורין", | צילום: גי אימג'ס "מועדון הכדורגל זניט מעוניין להביע את האכזבה העמוקה מהתקרית שבה היה מעורב השחקן שלנו אלכסנדר קוקורין",, צילום: גי אימג

על אף שכל הסימנים מצביעים על המעורבות שלהם (מאמב פרסם סרטון זהה מבחינת השמפניה וההמנון ממועדון בדובאי לפני 18 חודשים), קוקורין טוען שלו ולמאמב לא היה קשר לתקרית ובמקרה היו שם כדי לחגוג יומולדת לאדם אחר.

ההדחה השפיעה על העונש

לו רוסיה הייתה מרוצה מהביצועים של הנבחרת בטורניר יורו 2016, זה כנראה לא היה הופך לעבירה המחייבת עונש, אך ההדחה המהירה שינתה את פני הדברים. זו גם לא הייתה הפעם הראשונה שמאמט נקלע לצרות לאחרונה. באתר הרוסי RT דיווחו כי גל של ביקורת חייב אותו למחוק תמונה מחשבון האינסטגרם שלו, שבה הוא נראה מצולם במטוס פרטי תחת הכיתוב: "כן הפסדנו, כן הודחנו, אבל זה כנראה הכי טוב שיכולנו לעשות! מחכה למתקפה בתגובות...".

היו גם דיווחים שמאמט הכה שחקן אחר בנבחרת שדיבר בצורה מגעילה למאמן, לאוניד סלוטסקי. כשהשחקן עלה למשחק מול ויילס היה לו חתך חדש מתחת לעין.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות