אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התהפכו היוצרות: ממשלת איי בהאמה מפרסמת אזהרת מסע לארה"ב צילום: אי פי

התהפכו היוצרות: ממשלת איי בהאמה מפרסמת אזהרת מסע לארה"ב

בעקבות התקריות האלימות, בהן מצאו את מותם שוטרים וצעירים אפרו-אמריקאים, מזהירה ממשלת האיים את התיירים, ובייחוד גברים צעירים, מפני מגע עם משטרת ארה"ב

09.07.2016, 09:55 | שירות כלכליסט
בעקבות התקריות האלימות השבוע בהן נהרגו שוטרים ואזרחים: ממשלת איי בהאמה פרסמה אתמול (ו') אזהרת מסע נדירה לאזרחיה המבקשים לבקר בארה"ב, וממליצה בעיקר לגברים צעירים להיות זהירים במיוחד בערים המושפעות מהמתיחות.

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה מטעם משרד החוץ כוללת אזהרה "לנקוט בזהירות המתאימה" לאור אירועי הירי לאחרונה, שבהם היו מעורבים שוטרים וגברים אפרו-אמריקאים. כמו כן, ההודעה ממליצה לאזרחי המדינה המבקרים בארה"ב שלא להיות מעורבים בהפגנות המוניות ולהתרחק מהתקהלויות. "גברים צעירים צריכים להיזהר במיוחד בערים המושפעות מהאירועים, ובאינטראקציה שלהם עם המשטרה. שתפו פעולה והימנעו מעימותם עם המשטרה", נאמר בהודעה.

בעקבות תקרית הירי בדאלאס, אתמול, צילום: אי פי בעקבות תקרית הירי בדאלאס, אתמול | צילום: אי פי בעקבות תקרית הירי בדאלאס, אתמול, צילום: אי פי

ההודעה מגיעה על רקע הריגתם של שני צעירים אפרו-אמריקאיים השבוע בארה"ב לאחר שנורו על ידי שוטרים, ומותם של חמישה שוטרים ופציעתם של שבעה נוספים במהלך הפגנה בדאלאס.

ארה"ב מפרסמת באופן קבוע אזהרות מסע לאזרחיה המבקרים או מתגוררים ברחבי העולם. שגרירות ארה"ב בנאסאו, בירת איי בהאמה, פרסמה בינואר האחרון אזהרה לאזרחיה לאחר אירוע פשע בבירה. ההודעה הביאה לגל מחאות מצד בעלי עסקים באי שכלכלתו תלויה בתיירות.

בהודעת משרד החוץ של בהאמה, מופיעה רשימה של משרדים קונסולריים שלה בארה"ב. "שימו לב להודעות לציבור ולהודעות בחדשות בעיר שבה אתם מבקרים. שימרו על בטיחותכם, ותיהנו מהחופשה בחוכמה", נאמר בהודעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות