אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'נרל טרייד משכה את הבקשה לקבל רישיון לזירת סוחר מרשות ני"ע

ג'נרל טרייד משכה את הבקשה לקבל רישיון לזירת סוחר מרשות ני"ע

ג'נרל טרייד מפעילה מערכת למסחר בני"ע בשוק ההון האמריקאי. החברה תסיים את פעילותה בישראל במסחר ב-CFD עד 25 ביולי, למעט משיכת יתרה על ידי לקוחות, סגירת חשבון וסגירת פוזיציה

10.07.2016, 10:11 | תומר גנון

חברת ג'נרל טרייד (ג'י.טי גלובל ישראל) משכה בתחילת החודש את בקשתה לקבל רישיון לזירת סוחר מרשות ני"ע. כך עולה מעדכון רשימת זירות הסוחר שרשאיות להמשיך לפעול בתקופת הביניים.

ג'נרל טרייד, עפ"י אתר האינטנרט שלה, מפעילה מערכת למסחר בניירות ערך בשוק ההון האמריקאי. על פי העדכון באתר הרשות, החברה תסיים את פעילותה בישראל במסחר ב-CFD (חוזה הפרשים) עד ה-25.7, למעט משיכת יתרה על ידי לקוחות, סגירת חשבון וסגירת פוזיציה.

נשירתה של ג'נרל טרייד מרשימת החברות, מצטמצמת את מספרן של זירות הסוחר שנמצאות בהליכי רישוי ל-9, לעומת 21 שהגישו בקשה במאי 2015. רק לפני חודש למשל הודיע רשות ני"ע כי דחתה את בקשת אתרי הפורקס איטריידר (i -Trader) וסמארט קפיטל (smart capital) לקבלת רישיון לניהול זירת סוחר.

וול סטריט, צילום: רויטרס וול סטריט | צילום: רויטרס וול סטריט, צילום: רויטרס

על פי ההודעה איטריידר, הפועלת באמצעות חברת גל מדיה טרייד, נדרשה לסיים את פעילותה עד ה-14.7, למעט משיכת יתרה על ידי לקוח, סגירת חשבון לקוח וסגירת פוזיציות. איטריידר פרסמה הודעה בנוסח זה ללקוחותיה באתר האינטרנט שלה.

סמארט קפיטל מרקטס (לשעבר אלפא טרייד), נדרשה על ידי הרשות להפסיק את פעילותה עד ה-15.7 למעט משיכת יתרה על ידי לקוח, סגירת חשבון לקוח וסגירת פוזיציות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות