אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אלוט פיטרה כ-30 עובדים

בלעדי לכלכליסט

חברת אלוט פיטרה כ-30 עובדים

החברה, שמעסיקה כ-500 עובדים בארץ, עוברת תהליך של ארגון מחדש במסגרתו תתמקד בתחומי האבטחה והמובייל. ברבעון הראשון של 2016 רשמה אלוט ירידה של 22% בהכנסות

10.07.2016, 12:44 | מאיר אורבך

חברת אלוט מהוד השרון פיטרה כ-30 עובדים כחלק מארגון מחדש שעושה החברה בעסקיה, כך נודע ל"כלכליסט". במסגרת הארגון מחדש תנסה החברה להתמקד בתחומי האבטחה והמובייל. אלוט נסחרת בנאסדק ותל אביב ומעסיקה כ-500 עובדים בעיקר במשרדיה בהוד השרון.

קראו עוד בכלכליסט

ברבעון הראשון של 2016 רשמה החברה ירידה של 22% בהכנסות ל-22.9 מיליון דולר. ההפסד הנקי של החברה קטן ועמד על 4.3 מיליון דולר לעומת הפסד של 10.4 מיליון דולר. ב-2016 חוזה החברה הכנסות של 106-102 מיליון דולר בהשוואה ל-100 מיליון דולר ב-2015. לחברה יש קופת מזומנים של כ-120 מיליון דולר.

אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת

במקביל הוציאה החברה דו"ח המנתח את פעילות הגולשים בתחום הספורט במכשירי המובייל. הדו"ח חושף שסיכוני האבטחה הניצבים בפני אוהדי ספורט שפעילים מבחינה דיגיטלית גדלו בשיעור של יותר מפי שניים במהלך אליפות אירופה בכדורגל לשנת 2016. הדו"ח אף מספק תובנות אודות האופנים שבהם אירועים חשובים משפיעים על ההתנהגות המקוונת ומגבירים את הפוטנציאל לכך שמשתמשי מכשירים ניידים יפלו קורבן לאיומי סייבר דוגמת הדבקה בתוכנות זדוניות, פישינג ותוכנות כופר.

מניתוח הדוח עולה ש-17% ממשתמשי המכשירים הניידים, אשר עשו שימוש מועט או לא השתמשו כלל באתרי אינטרנט ו/או אפליקציות ספורט לפני המשחקים, הפכו לאוהדי ספורט פעילים במהלך המשחקים. כמעט 50% מ"האוהדים המזדמנים" הללו עברו לפרופיל התנהגותי של אוהדי ספורט עם סיכון פוטנציאלי גבוה להידבקות בתוכנות זדוניות. המספר הכולל של אוהדי ספורט עם מכשירים ניידים אשר נמצאו בסיכון גבוה לפגיעה של איומי סייבר יותר מהוכפל במהלך המשחקים. מספר אוהדי הספורט עם מכשירים ניידים אשר נכנסו לאתרי הימורים, למשל,  יותר מהוכפל במהלך משחקי הטורניר.

אלוט היא מפתחת של פתרונות אבטחה ומונטיזציה לספקי שירותי וסלולר. במהלך 2015 רכשה החברה את אופטנט ב-6.5 מיליון דולר, רכישה שיכולה להגיע -38 מיליון דולר בהתאם לעמידה ביעדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות