אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איסתא תשקיע  60 מיליון שקל בהקמת מלון בוטיק ברחוב ברנר בת"א

איסתא תשקיע 60 מיליון שקל בהקמת מלון בוטיק ברחוב ברנר בת"א

מדובר במלון הרביעי בפורטפוליו המלונות של קבוצת איסתא בישראל, שצפוי להיפתח בסוף 2018. נכסים, בניהולו של שמעון סיבוני, מחזיקה 40% מהבעלות במלון והיזמים מחזיקים ב-60%

11.07.2016, 13:28 | אורן פרוינד

איסתא מרחיבה את תיק הנדל"ן שלה. החברה הודיעה על הקמת מלון בוטיק חדש ברחוב ברנר במרכז תל אביב בהשקעה של 60 מיליון שקל.

מדובר במלון הרביעי בפורטפוליו המלונות של קבוצת איסתא בישראל, שצפוי להיפתח בשלהי 2018. איסתא נכסים, בניהולו של שמעון סיבוני, מחזיקה 40% מהבעלות במלון והיזמים מחזיקים ב-60%.

בכוונת ירון לוי, מיזמי הפרויקט ויו"ר אמריקן אקספרס נסיעות מקבוצת איסתא, לעשות שימוש בסינרגיה הטבעית בין החברה בראשותו לבין המלון בבעלותו בכדי לשווקו לאנשי עסקים, תוך שיתוף פעולה עם מאות הלקוחות העסקיים של אמריקן אקספרס בארץ ובעולם, וכחלק מאסטרטגיית הנדל"ן של איסתא.

הדמיית המלון ברחוב ברנר בת"א הדמיית המלון ברחוב ברנר בת"א הדמיית המלון ברחוב ברנר בת"א

ירון לוי: "בחרנו להרוס את המבנה ולבנותו מחדש מכוח תמ"א 38, מהלך נדיר בבנייה מסחרית/ציבורית המצריך התנהלות מורכבת מול הרשויות. תוכנית התמ"א לא נתנה עד היום פירוש מובהק למבנים שאינם למגורים, ועל כן היה צורך לפרש את כוונות המחוקק בקשר עם שילוב התמ״א לתב״ע שעוסקות בעיקרן במבנים למגורים".

איסתא מתמחה בתיירות נופש בארץ ובחול. החברה עוסקת בניהול סוכנויות נסיעות קמעונאיות עם 44 סניפים ברחבי הארץ לקהל הפרטי, אתר אינטרנט ומרכז הזמנות טלפוני. לצד פעילות התיירות, לחברה פעילות נדל"ן מניב הכוללת פעילות נכסי משרדים ובתי מלון. בשנים 2014, 2013, ו- 2012, חילקה החברה דיבידנדים בהיקף של 15.9 מיליון שקל, 20 מיליון שקל ו-16.45 מיליון שקל בהתאמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות