אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכנסות ארגוני הספורט האולימפיים מחסויות: 379.5 מיליון יורו צילום: גטי אימג'ס

הכנסות ארגוני הספורט האולימפיים מחסויות: 379.5 מיליון יורו

זהו דירוג ההכנסות מחסויות עבור 28 הפדרציות הבינלאומיות שיספקו מדליות באולימפיאדה הקרובה בריו

12.07.2016, 21:28 | שירות כלכליסט

379.5 מיליון יורו - זהו סכום הההכנסות מחסויות עבור 28 הפדרציות הבינלאומיות שיתחרו באולימפיאדת ריו דה ז'נרו, כפי שדירגו באתר SPORTS SPONSORSHIP INSIDER. 

קראו עוד בכלכליסט

.

חסות בגולף. רוב ההכנסות מהכדורגל, צילום: אי פי אי חסות בגולף. רוב ההכנסות מהכדורגל | צילום: אי פי אי חסות בגולף. רוב ההכנסות מהכדורגל, צילום: אי פי אי

המחקר חשף ממוצע חסויות של 13.55 מיליון יורו לפדרציה, בהובלת הכנסות של 228.2 מיליון יורו שמרוויח הגוף האחראי על הכדורגל העולמי, פיפ"א. לאחר מכן נרשמת ירידה חדה ל-21.4 מיליון יורו בשנה בהכנסות ספונס רשיפ שמרוויחה התאחדות הרכיבה העולמית (FEI) ו-18.8 מיליון יורו של התאחדות הרוגבי. עם זאת, הנתון אינו כולל הכנסות ספונסרשיפ מגביע העולם ברוגבי שנערך בשנה שעברה.

המידע התקבל מדו"חות שנתיים, מחקר עצמאי על חוזי ספונסרשיפ וראיונות. במרבית המקרים, הדירוג מצביע על החשיבות של חוזי הספונסרשיפ לתקציבי הפדרציות, כשארגונים בגודל בינוני כמו התאחדות הבדמינטון העולמית (BWF), פדרציית השיחה הבינלאומית (Fina) ופדרציית טניס השולחן (ITTF), הרוויחו כולם מעל 5 מיליון יורו בשנה. כל הפדרציות מלבד שמונה הגיעו לרף המיליון יורו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות