אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רגע אחרי הניסוי המוצלח: מיקרומדיק מגייסת 4 מיליון שקל צילום: אימג'בנק/thinkstock

רגע אחרי הניסוי המוצלח: מיקרומדיק מגייסת 4 מיליון שקל

לאחר ההכרזה על הגיוס השילה מניית החברה 12.7% מערכה בבורסת תל אביב וסגרה בשווי שוק של 16.6 מיליון שקל

12.07.2016, 18:37 | דרור רייך

חברת מיקרומדיק (Micromedic) הודיעה היום (ג') על גיוס של 4 מיליון שקל, באמצעות הנפקה של 2.5 מיליון מניות לפי מחיר של של 1.6 שקל למניה. לאחר ההכרזה על הגיוס השילה המניה 12.7% מערכה בבורסת תל אביב וסגרה ברמה של 1.69 שקל, מחיר שמקנה לחברה שווי שוק של 16.6 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הגיוס בא לאחר שביום חמישי האחרון זינקה מניית מיקרומדיק ב־140% במחזור ענק של 7 מיליון שקל לשווי שוק של 19.3 מיליון שקל, וזאת בעקבות פרסום תוצאות חיוביות בניסוי. החברה־הבת (100%) של מיקרומדיק, זטיק טכנולוגיות (Zetiq), עורכת ניסוי בהיתכנות לאבחון תאי סרטן הערמונית בדגימות שתן.

מיקרומדיק, הפועלת בתחום הדיאגנוסטיקה הסרטנית, לא חיכתה יותר מדי לאחר ההודעה על התוצאות החיוביות שהושגו בניסוי, וכבר למחרת פרסום התוצאות מיהרה לעדכן את המצגת שלה שפורסמה בסוף ינואר השנה — מהלך שלעתים מאותת על הנפקה קרובה.

למיקרומדיק יש קופת מזומנים קטנה של 2.3 מיליון שקל נכון לרבעון הראשון של 2016, היא שרפה ברבעון זה כ־2.2 מיליון שקל ו־10.7 מיליון שקל ב־2015 כולה, ואין לה מסגרת בנקאית. תמונת מצב זו אילצה את רואי החשבון של החברה לרשום לה הערת "עסק חי", כך שמבחינת מיקרומדיק הצלחת הגיוס היא בחזקת להיות או לחדול.

ניסוי רפואי ניסוי רפואי ניסוי רפואי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות