אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יורו 2016: כ-7,000 ישראלים טסו למשחקים צילום: אי פי איי

יורו 2016: כ-7,000 ישראלים טסו למשחקים

מניתוח הנתונים של חברת Live Tickets עולה כי למעלה מ-4,500 טסו לשלבי הנוק-אאוט - ושליש מהם נכחו במשחק הגמר

13.07.2016, 10:08 | שירות כלכליסט
מניתוח הנתונים של חברת Live Tickets לגבי יורו 2016 שהסתיים השבוע עולה, כי למעלה מ-7,000 ישראלים טסו לצרפת בכדי לצפות במשחקי אליפות אירופה בכדורגל.

קראו עוד בכלכליסט

למעלה מ-4,500 מהם טסו באופן ייעודי למשחקים בשלבי הנוק-אאוט של הטורניר. מתוך כל הישראלים שטסו על מנת לצפות במשחקי הטורניר, נראה שלפחות כ-20% מהם נסעו ליורו בספונטניות ויש להעריך שהם ציפו לראות האם קיימות בעיות של ביטחון ואבטחה באיצטדיונים. נתון נוסף הוא שמחירי הכרטיסים גם לשלבי הנוק-אאוט נותרו ברמת מחיר קרובה למחיר הכרטיס הנקוב בשל העובדה כי הנבחרות האטרקטיביות כמו ספרד, אנגליה ורוסיה לא העפילו לשלבים הגבוהים.

המשחק שבו נכחו הכי הרבה ישראלים היה הגמר בין צרפת לפורטוגל, שבו נכחו כ-1,500 ישראלים, צילום: אם סי טי המשחק שבו נכחו הכי הרבה ישראלים היה הגמר בין צרפת לפורטוגל, שבו נכחו כ-1,500 ישראלים | צילום: אם סי טי המשחק שבו נכחו הכי הרבה ישראלים היה הגמר בין צרפת לפורטוגל, שבו נכחו כ-1,500 ישראלים, צילום: אם סי טי

הישראלים שטסו לצרפת גם לא נרתעו ממחירי הכרטיסים הגבוהים בשלבי הנוק-אאוט והמשחק שבו נכחו הכי הרבה ישראלים היה הגמר בין צרפת לפורטוגל הו היו כ-1,500 ישראלים באיצטדיון בסנט דני 

משחקים נוספים שמספר רב שישראלים נכחו בהם:

- איטליה - ספרד, שמינית גמר - 1,200 ישראלים

- וויילס - פורטוגל, חצי גמר - 1,200 ישראלים

- גרמניה - פולין, שלב הבתים - 1,000 ישראלים

- צרפת - איסלנד, רבע גמר - 1,000 ישראלים

הנבחרות הפופולריות מבחינת ישראלים:

- אנגליה

- גרמניה

- צרפת

- ספרד

- איטליה

יוסי אלפסי, מנכ״ל Live Tickets, מציין: "בסופו של דבר, מספר הישראלים שטסו לצרפת כדי לצפות במשחקי היורו היתה קרובה לציפיות המוקדמות. הערכנו שרבים מהישראלים יבקשו לטוס לשלבים המכריעים, מכיוון שבשלב הבתים לא היו הרבה משחקים אטרקטיביים. לנוכח העובדה שצרפת מאוד נגישה במחירי הטיסות והלינות בה, ראינו תופעה מעניינת שלמעלה מ-1,500 ישראלים היו תיירים ספונטניים וטסו למשחקים כנוסעי הרגע האחרון".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות