אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האחים אודי ורועי ענתבי מנסים להמציא מחדש את המייל: מגייסים 17 מיליון דולר ל- RedKix צילום: שאטרסטוק

האחים אודי ורועי ענתבי מנסים להמציא מחדש את המייל: מגייסים 17 מיליון דולר ל- RedKix

שני היזמים הסדרתיים הודיעו על הקמת חברה חדשה שמתיימרת להמציא מחדש את המייל הארגוני עם ממשק שמזכיר שיחות צ'ט. השניים הודיעו על גיוס סיד של 17 מיליון דולר משורה של משקיעים בארה"ב

13.07.2016, 09:04 | אסף גלעד

אודי ורועי ענתבי, יזמים סדרתיים שהיו שותפים להקמת ומכירת אופיסניק ל- Jive בכ- 30 מיליון דולר, מקימים את Redkix, חברה חדשה שמבקשת להמציא מחדש את המייל הארגוני עם ממשק שמזכיר שיחות צ'ט. בכך הם מצטרפים לזירה הצפופה של יישומי הצ'ט-מייל שמתחרים כעת על ליבם של עובדים בארגונים או קבוצות עבודה פרטיות כמו Slack המצליחה, Hop של ארז פילוסוף או Workgroup הישראלית.

אתמול (ג') דיווח אודי ענתבי לבלוג טקרנץ' על גיוס סיד של 17 מיליון דולר משורה של משקיעים בארה"ב, בהם המשקיע הסדרתי אורן זאב, מהמשקיעים באתר הקניות Houzz ובאתר תסטדנטים Chegg; אורי ששון, מהמשקיעים הראשונים ב- VMware; קרן SGVC של דובי פרנסס; קרן ההון סיכון של ענקית הענן סיילספורס וקרן Wicklow.

צפו בסרטון ההדגמה של האפליקציה:

בעוד אפליקציות הצ'ט-מייל החדשות מבקשות לפנות לקהלים שונים ולפזול גם לשוק המשתמשים הפרטיים, רדקיקס פונה לשוק ה- IT, כלומר למשתמש הארגוני ולקבוצות עבודה ארגוניות. היישום 'מתלבש' על שירותי הדוא"ל הקיימים בהם אקסצ'יינג' ו- Office 365 של מיקרוסופט, וכן שירות האפליקציות הארגוניות Apps של גוגל, ובצורה זו ניתן לתקשר עם כל חשבון מייל, לרבות חשבונות שעליהן לא מותקנת רדקיקס. הגישה לשירות על גבי המחשב האישי תיעשה באמצעות הדפדפן, אם כי החברה פיתחה גם אפליקציה להורדה ל- OS X או MacOS וכן לוינדוס. אפליקציות המובייל למכשירי אפל ואנדרואיד יושקו בעוד מספר שבועות.

רקדקיקס מציעה ממשק שמזכיר תוכנות צ'ט וכולל תכונות כמו חיווי קבלת מייל; חיווי כתיבת מייל, יישום צ'ט בזמן אמת וצ'ט קבוצתי מבוסס על נושאים שונים. משתמשים שאינם רשומים לאפליקציה, יקבלו מייל רגיל ובסופו לינק שיאפשר להם להצטרף בכל זמן לשירות.

ענתבי הסביר לבלוג הטכנולוגי טקרנץ' כי השירות מיועד לארגונים ובכך, הוא יכיל שכבת אבטחת מידע שתהיה ידידותית למערכות אבטחת מידע קיימות בארגון, ומערכת שליטה ובקרה שתסופק למנהל מערכות המידע, ובעתיד גם חיבור לתוכנות ארגוניות אחרות כפי שעושה כיום סלאק. החברה מנוהלת מסן מטאו שבעמק הסליקון ומפעילה מרכז פיתוח בישראל, בו מועסקים רוב 27 עובדי החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות