אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהפך: מכירות הגלקסי S7 עוברות את מכירות האייפון 6S בארה"ב

מהפך: מכירות הגלקסי S7 עוברות את מכירות האייפון 6S בארה"ב

עם 16% מהמכירות עבור הגלקסי S7 לעומת 14.6% לטובת האייפון 6S, האמריקאים כבר לא נאמנים רק לאפל. גם אחוז הנאמנות למותג הקוריאני מזנק ומשתווה כמעט לזה של אפל

13.07.2016, 19:04 | רפאל קאהאן

הקרב על הובלת שוק הסמארטפונים תמיד התחלק בגדול בין אפל לסמסונג. אך אם עד כה בארה"ב המספרים תמיד נטו לטובת הראשונה, נתונים חדשים מראים שברבעון האחרון חל מהפך רציני לטובת השנייה. מחקר של חברת Kantar שנתוניו פורסמו היום (ד') באתר The Verge מראה שסמסונג מחזיקה כיום בנתח שוק של 37% לעומת 29% עבור אפל. כל זאת בזכות מכירות מצוינות במהלך הרבעון השני של 2016.

קראו עוד בכלכליסט

ניתוח של הנתונים מראה שסמארטפון הדגל האחרון של סמסונג, הגלקסי S7 נמכר יותר מאשר מכשיר האייפון האחרון של אפל, ה-6S. אמנם, האייפון כבר נמצא יותר מחצי שנה בשוק, אך זה מעולם לא יצר בעיה עבור אפל, עד כה. אולם נתון נוסף, נאמנות למותג, מראה שסמסונג התחילה כנראה לנצח את אפל במגרש הביתי. נאמנות למותג בודק איזה אחוז מבין הרוכשים של מוצר ממותג מסוים יהיו מוכנים להמשיך ולרכוש אותו גם בעתיד.

הגלקסי S7 שבה את לב האמריקאים הגלקסי S7 שבה את לב האמריקאים הגלקסי S7 שבה את לב האמריקאים

אצל אפל, הנאמנות של משתמשיה תמיד הייתה אגדתית ומעטים הם לקוחות החברה שניסו לעבור למכשיר מתחרה. אך כעת גם סמסונג יכולה להתגאות באחוז גבוה של לקוחות שמעוניינים לרכוש מוצר שלה בעתיד. אחוז הלקוחות הנאמנים של אפל עמד על 88%, ואילו זה של סמסונג מגיע כיום ל-86%. זהו למעשה הישג מרשים עבור הקוריאנים שהיו תמיד טובים בלמכור מכשירים, אך גרועים מאוד בלשמור על הלקוחות.

הגלקסי S7 ו-S7 אדג' הצליחו לראשונה לשבור את תקרת הזכוכית. אמנם מדובר על מכשירים מצוינים שזכו לשבחים בקרב המבקרים והתקשורת, אך הם גם זכו בזכות תזמון מצוין בהשקה. מתחרותיה של סמסונג, LG, HTC וסוני כולן השיקו את מכשירי הדגל המתחרים לאחר הגלקסי S7. בנוסף, חלק מהם, כמו סדרת האקספריה X פרפורמנס של סוני עדיין לא זמינים לרכישה בארה"ב, מה שהופך אותם למתחרים וירטואליים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות