אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש הסגל לשעבר של נתניהו, ארי הרו, נחקר בלהב 433 צילום: מרק ישראל סלם / ג'רוזלם פוסט

ראש הסגל לשעבר של נתניהו, ארי הרו, נחקר בלהב 433

הרו נלקח לחקירה כשנחת בנתב"ג, אולם בשלב זה הוא אינו עצור. בדצמבר 2015 נחקר הרו באזהרה במשך שעות ארוכות בחשד שפעל בניגוד עניינים

14.07.2016, 09:05 | זוהר שחר לוי ו-ynet

ראש הסגל לשעבר של רה"מ בנימין נתניהו, ארי הרו, שנחשד בעבר בעבירות של ניגוד עניינים הובא הבוקר (ה') לחקירה בלהב 433. הרו, נלקח משדה התעופה בנתב"ג בשובו לארץ לחקירה אולם בשלב זה הוא אינו עצור.

קראו עוד בכלכליסט

חקירתו של הרו מתקיימת ימים ספורים לאחר שהיועץ היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, הודיע כי מתקיימת בדיקה בנושא ראש הממשלה נתניהו. הבדיקה המשטרתית התנהלה עד כה תחת איפול כבד וגם חלקי המידע שפורסמו בכלי התקשורת השונים לא זכו לתגובה או לאישור.

 

ב-16 בדצמבר 2015 נחקר ארי הרו באזהרה במשך שעות ארוכות בחשד שפעל בניגוד עניינים. הרו שוחרר אז למעצר בית.  

בנימין נתניהו וארי הרו (ארכיון), צילום: אלכס קולומויסקי   בנימין נתניהו וארי הרו (ארכיון) | צילום: אלכס קולומויסקי בנימין נתניהו וארי הרו (ארכיון), צילום: אלכס קולומויסקי

יומיים לפני כן פורסם בתקשורת כי הרו נחשד שפעל באופן שיש בו ניגוד עניינים בהקשר לחברה שהייתה בבעלותו ולנושאים נוספים. החשדות נגד הרו הן בגין חשד לביצוע עבירות הפרת אמונים וקבלת דבר במרמה, ובתום חקירתו נקבעו לו תנאים מגבילים, לרבות מעצר הבית. לפי החשד, מדובר בהתנהלות לא חוקית שבוצעה במשך תקופה ארוכה ולא במקרה בודד.

ב-2010 פרש הרו מתפקידו כמנהל לשכתו של נתניהו בעקבות מחלה. הוא אושפז בבית החולים לתקופה ממושכת ועם שחרורו שב לעבודתו, אך בדיקות רפואיות קבעו כי הוא לא החלים לחלוטין ולכן החליט לפרוש.

עו״ד רועי בלכר ממשרד גולדפרב זליגמן ושות׳ המייצג את הרו מסר בתגובה: "מטבע הדברים, הואיל ומדובר בחקירה תלויה ועומדת, איני יכול להתייחס לגופו של עניין״.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות