אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפוקימונים כבשו את העולם והם לא לוקחים שבויים צילום: pokemon go

PLAY

הפוקימונים כבשו את העולם והם לא לוקחים שבויים

קרפדה בתחפושת פוקימון בסרטון שמתאכזר לתולעים, אושיות פייסבוק ישראליות קלולס בפוקימון גו, השכן של בוריס ג'ונסון מתנצל, יצירה מפורסמת מאורז צבעוני ונחשי פוקימון גו

14.07.2016, 21:56 | נמרוד צוק
1. דם, צפרדע, פוקימונים

גם היום, כמו בכל יום השבוע, נדבר בעיקר על פוקימון גו. ונתחיל עם מישהו שהמשחק העביר אותו על דעתו במידה כזו עד כדי צילום גרסה מציאות לא-מוגברת לקרב בין פוקימון מסוג ונוזאור לקטרפאי, בכיכובן של קרפדת מחמד ותולעת שכעת נחה על משכבה בשלום.

תדמיינו עכשיו במקום זה, קרפדה בתחפושת מטופשת ותולעת, צילום: pokemon go תדמיינו עכשיו במקום זה, קרפדה בתחפושת מטופשת ותולעת | צילום: pokemon go תדמיינו עכשיו במקום זה, קרפדה בתחפושת מטופשת ותולעת, צילום: pokemon go

2. יו דוג, שמעתי שאתה אוהב לצוד פוקימונים

לכמה אנשים היו בדיחות לא רעות בפייסבוק על התופעה חסרת המעצורים. למשל לקומיקאי תם אהרון, שלא הצליח להתקין את המשחק. או לשחף ינון, שפחות התחבר לקונספט והחליט להלשין לרשויות.

 

3. #ללאפוקימון

ונחזור לשניה לחדשות השבוע שעבר: גלי ההדף של הברקזיט ממשיכים להכות גלים, כאשר מינויו של בוריס ג'ונסון, ראש עיריית לונדון לשעבר וממובילי הפרידה מהאיחוד לשר החוץ החדש של בריטניה, הוביל לתגובה לא צפויה מאחד משכניו שלא ממש אהב את המינוי והגיב בתליית שלט מאולתר על גדר ביתו: "סליחה, עולם". המחווה, כמובן, הגיעה לחדשות ומשם גם לאינטרנט.

בוריס ג בוריס ג'ונסון #סליחה | צילום: טוויטר בוריס ג

 

4. תארוז לי את זה

צמד האמנים קיווי ואיגל (קייטלין לוין והנרי הארגרייבס, בפי הוריהם) התמחו בעבר במיזמים כמו יצירת מפות של העולם ממזונות וטיגון מכשירי אייפון בשמן עמוק. הפרויקט האחרון שלהם כלל שחזור יצירות מפורסמות של מארק רותקו באמצעות אורז צבעוני.

 

5. נחשים על נחש

ונסיים עם, כמובן, עוד פוקימון גו – סרטון חמוד של ערוץ הגיימינג IGN שמראה מה עלול לקרות כשמגזימים קצת יותר מדי עם ההתמכרות למשחק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות