אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיש של אבי כץ: חיים כהן, בעלה של זהבית כהן, מונה למנכ"ל הגשמה צילום: אילן בשור

האיש של אבי כץ: חיים כהן, בעלה של זהבית כהן, מונה למנכ"ל הגשמה

כהן, בעלה של מנכ"לית אייפקס, כיהן בעברו כמנכ"ל דן אנד ברדסטריט, כלל ביטוח אשראי וכלל מימון

17.07.2016, 10:23 | אורן פרוינד

חיים כהן, בכיר לשעבר בחברת כלל ובעלה של מנכ"לית אייפקס ישראל זהבית כהן, מונה היום (א') למנכ"ל של קרן הגשמה של אבי כץ וחנן שמש. כהן יחליף את חנן שמש בתקיד המנכ"ל וזה ימשיך לכהן בתפקיד היו"ר של החברה ויטפל מעתה באסטרטגיית הצמיחה הגלובאלית שלה.

קראו עוד בכלכליסט

קרן הגשמה גייסה עד כה 2.3 מיליארד שקל עבור 23 אלף משקיעים בישראל ובאירופה ונחשבת לקרן ההשקעות בנדל"ן הגדולה ביותר בישראל שפועלת במודל של גיוס המונים (Crowdfunding).

חיים כהן מנכ"ל הגשמה, צילום: אילן בשור חיים כהן מנכ"ל הגשמה | צילום: אילן בשור חיים כהן מנכ"ל הגשמה, צילום: אילן בשור

בתפקידיו הניהוליים האחרונים כיהן כהן כמנכ״ל קבוצת דן אנד ברדסטריט, כמנכ״ל כלל ביטוח אשראי וכמייסד ומנכ״ל משותף בכלל מימון. כמו כן היה ממקימי סיטיבנק ישראל ואף כיהן כסמנכ״ל הבנק, כמנהל שיווק בבנק אגוד וכמנהל סניף במזרחי.

כהן עדיין מכהן כחבר דירקטוריון והנהלה בלשכת המסחר ישראל-אמריקה וכחבר דירקטוריון ב״מתן״, הסניף הישראלי של ארגון United Way האמריקאי. לכהן תואר MBA מאוניברסיטת Herriot Watt אדינבורו, ודיפלומה מבית הספר לבנקאות חשבונאות וכלכלה של אוניברסיטת Wales.

הגשמה נוסדה ב-2009 על ידי אבי כץ וחנן שמש ומעסיקה כיום כ-100 עובדים בישראל, אנגליה וארה"ב. הקרן השקיעה מאז היווסדה ביותר מ-250 פרויקטים בשווי נכסים של יותר מ-9 מיליארד שקל. בשנתיים האחרונות החלה החברה ליישם אסטרטגיית התרחבות גלובלית. היא כבר הקימה את הסניף הראשון שלה בלונדון תחת השם Cogress וביצעה כבר יותר מ-34 השקעות בנכסים. בקרוב צפויה הגשמה למסד את פעילותה גם בארה״ב עם סניף ראשון שיוקם במנהטן.

אבי כץ , צילום: צביקה טישלר אבי כץ | צילום: צביקה טישלר אבי כץ , צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות