אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: שלושה שוטרים נורו למוות בעיר שבה נהרג שחור צילום: רויטרס

דיווח: שלושה שוטרים נורו למוות בעיר שבה נהרג שחור

ברשת CNN מדווחים כי לפחות שלושה שוטרים כנראה נורו למוות בתחנת המשטרה בעיר באטון רוז' בלואיזיאנה, שבה נורה למוות אלטון סטרלינג לפני שבוע וחצי. בכלי תקשורת אחרים בארה"ב מדווחים לפחות על שמונה נפגעים. עוד נטען כי היורה טרם נתפס

17.07.2016, 18:48 | ynet

אירוע ירי חמור נוסף בארה"ב: רשת CNN מדווחת הערב (א') כי לפחות שלושה שוטרים נורו כנראה למוות לאחר שחמוש פתח באש בתחנת משטרה בעיר באטון רוז' בלואיזיאנה. ראש העיר קיפ הולדן אמר כי האירוע עדיין נמשך והיורה כנראה טרם נתפס. בכלי תקשורת נוספים בארה"ב מדווחים על שמונה נפגעים לפחות. דובר המשטרה המקומית אמר כי ישנם שוטרים פצועים שפונו לבתי חולים ושהזירה תחת שליטה, אך לא מסר אם היורה נתפס.

ירי על שוטרים בלואיזיאנה, צילום: רויטרס ירי על שוטרים בלואיזיאנה | צילום: רויטרס ירי על שוטרים בלואיזיאנה, צילום: רויטרס

לפני 10 ימים נורה למוות באותה עיר אלטון סטרלינג, שחור בן 37, לאחר שרותק לקרקע ונורה בחזהו על ידי שני שוטרים לבנים מחוץ לחנות נוחות. מותו עורר סערה והחל גל מחאות. לאחר הירי בסטרלינג, שתועד בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, נורה למוות שחור נוסף בשם פילאנדו קסטיל במינסוטה.

האירועים הללו הובילו לרציחתם של חמישה שוטרים בדאלאס על-ידי גבר שחור שיצא למסע הרג לאחר הפגנה שנערכה במרכז העיר. לאחר מכן התברר כי היורה, מיקה חבייר ג'ונסון, ביצע את הטבח בעקבות ירי שוטרים באזרחים שחורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות