אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהלת ליגת הכדורגל בצרפתית בדרך להקים ליגת Esports צילום: אם סי טי

מנהלת ליגת הכדורגל בצרפתית בדרך להקים ליגת Esports

מנהלת ליגת הכדורגל הצרפתית חברה ליצרנית משחקי המחשב EA ספורטס לבחינת השקה של תחרות גיימינג מקצועית (esports) במדינה, זאת בנוסף למספר רעיונות נוספים שבדיון.

18.07.2016, 10:37 | שירות כלכליסט
מנהלת ליגת הכדורגל הצרפתית חברה ליצרנית משחקי המחשב EA ספורטס לבחינת השקה של תחרות גיימינג מקצועית (esports) במדינה, זאת בנוסף למספר רעיונות נוספים שבדיון.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הודעת הליגה, הדיונים עם EA ספורטס נועדו להשיק "תחרות חדשנית שתאחד את 20 הקבוצות בליג 1". על פי הליגה, בצרפת יש 7.3 מיליון משתתפים בתחרויות esports. , צילום: אם סי טי לפי הודעת הליגה, הדיונים עם EA ספורטס נועדו להשיק "תחרות חדשנית שתאחד את 20 הקבוצות בליג 1". על פי הליגה, בצרפת יש 7.3 מיליון משתתפים בתחרויות esports. | צילום: אם סי טי לפי הודעת הליגה, הדיונים עם EA ספורטס נועדו להשיק "תחרות חדשנית שתאחד את 20 הקבוצות בליג 1". על פי הליגה, בצרפת יש 7.3 מיליון משתתפים בתחרויות esports. , צילום: אם סי טי

הליגה הצרפתית מסרה עוד כי היא שוקלת גם לארח משחק אולסטאר חדש בכיכובם של השחקנים המובילים בליגה, ולקיים את משחק גמר הגביע -2017 מחוץ לסטאד דה פרנס בפריז, בניסיון למקסם את המומנטום שנוצר בעקבות אירוח טורניר היורו.

לפי הודעת הליגה, הדיונים עם EA ספורטס נועדו להשיק "תחרות חדשנית שתאחד את 20 הקבוצות בליג 1". על פי הליגה, בצרפת יש 7.3 מיליון משתתפים בתחרויות esports.

משחק האולסטאר, שקרוב לוודאי יתקיים בחורף, יכלול נבחרת צרפתית שתתחרה נגד קבוצה של שחקנים זרים בליגה. "המועד, המקום וערוץ השידור עוד יובהרו", אמר מזכ"ל הליגה דידייה קיל.

מהליגה נמסר עוד כי האצטדיונים בבורדו, ליל וליון הם בין המועמדים הסופיים לאירוח גמר הגביע, כשהחלטה סופית תתקבל בסתיו.

"טורניר היורו מעורר בנו השראה לפיתוח התחרויות שלנו", הוסיף קיל. "עלינו לבחון את הגורמים שתרמו להצלחה של יורו 2016, בין אם מדובר ביציעים הצבעוניים באצטדיונים, ההפקה והכיוון של הערוצים או השיפוט, כך שנוכל לשפר את המוצר שלנו ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר".

בשבוע הראשון של יולי, מנצ'סטר סיטי החתימה שחקן Esports, קיירן "קז" בראון, שייצג את המועדון בתחרויות בינלאומיות בתחרויות במשחק פיפ"א של EA ספורטס. "נהיה בעל נוכחות גדולה יותר בטורנירים הללו", נמסר ממנצ'סטר סיטי עם החתמתו של בראון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות