אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנבח פעמיים אם הבנת מה קורה כאן צילום: youtube

PLAY

תנבח פעמיים אם הבנת מה קורה כאן

כלבים מגיבים לתגובות ברשת, פוקימון גו ירה בקנדי, כשספילברג מזמין לארוחה, אם זה עדיין צף כנראה שלא שתית מספיק, ופרדוקס הכלים המלוכלכים בדירת שותפים

18.07.2016, 21:17 | נמרוד צוק

1. יו דוג, שמעתי שאתה אוהב פומרנים

מה יותר טוב מסרטוני תגובה בהם קשישים, ילדים ואנשים אחרים שמצויים בקצוות של סקאלות כאלו ואחרות מגיבים לדברים שונים כמו מדפסות תלת-ממד או טוורקינג? נכון, סרטון תגובה של כלבי פומרניאן שהושבו לצפות במבחר סרטוני תגובות.

2. השם הוא בונד, פיקאצ'ו בונד

והיום בפינת הפוקימון גו האהובה על כולנו: פוקימון גו היא מזימת ריגול אדירת ממדים של ה-CIA! בלוגרית באתר גוקר בשם אשלי פיינברג פרסמה פוסט ש"מוכיח" את הטענה המרהיבה הזו ומאז היא עושה סיבוב בלתי נגמר באתרים וערוצי יוטיוב של חובבי קונספירציות. אנחנו מחבבים אותה בעיקר בגלל האיור המושלם.

 , צילום: blackbag.gawker.com צילום: blackbag.gawker.com  , צילום: blackbag.gawker.com

3. פותחים שולחן עם סטיבן

מה אפשר ללמוד מהאלמנטים החוזרים בסצינת הארוחה בסרטים של סטיבן ספילברג, מ"מלתעות" ועד "שודדי התיבה האבודה"?

4. תפתח עוד פחית מייט, אנחנו שוקעים

ובזמן שברוב העולם העולם כולם (טוב, כמה מיליוני מכורים) עסוקים עדיין במרדף אחר פוקימונים, בדארווין שבאוסטרליה נערכה אתמול התחרות השנתית, הטפשית אבל פוטוגנית מאוד, של שיט בסירות מאולתרות שנבנו מפחיות בירה ריקות, שהן אולי המצרך השכיח ביותר באוסטרליה אחרי קנגורו.

 , צילום: instagram צילום: instagram  , צילום: instagram

5. ספל נקי אי אפשר למצוא בבית הזה

מדיח הכלים היה אמור לפטור אותנו ממטלה מעצבנת אחת לפחות, אבל איכשהו זה נראה שלמרות ההשקעה הכספית במתקן החשמלי הכלים המלוכלכים עדיין אף פעם לא נגמרים, במיוחד כשחיים עם שותפים לדירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות