אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השנייה: משרד וינרוט עוזב את ענבל אור צילום: אוראל כהן

בפעם השנייה: משרד וינרוט עוזב את ענבל אור

מאז תחילת הליכי הפירוק, החליפה בעלת השליטה לשעבר באור סיטי נדל"ן מעל לעשרה עורכי דין

19.07.2016, 12:59 | זוהר שחר לוי
משרד עו"ד יעקב וינרוט שייצג בחודש האחרון את קבוצת אור סיטי נדל"ן ואת בעלת השליטה לשעבר ענבל אור, הודיע הבוקר (ג') כי הוא מתפטר מייצוג. מאז החלו הליכי הפירוק החליפה אור מעל 10 עורכי דין.

קראו עוד בכלכליסט

בחודש שעבר הודיע בא כוחה הקודם של אור, עו"ד אילן בומבך, כי הוא פורש מייצוגה של יזמת הנדל"ן במסגרת הליכי חדלות הפירעון שבהם היא נתונה. בשלב הזה הודיע משרד וינרוט כי הוא חוזר לייצגה ביחד עם עורך דין נוסף, אוריאל זעירא.

בחודש פברואר האחרון החלו הליכי הפירוק בנוגע לקבוצת אור סיטי נדל"ן. אלו החלו ימים ספורים לאחר שנודע על חקירה ברשות המסים בעניינה של אור ועל חשד להעלמת מס בהיקף של כ-17 מיליון שקל.

ענבל אור, צילום: עמית שעל ענבל אור | צילום: עמית שעל ענבל אור, צילום: עמית שעל

מאז החליפה אור לפחות עשרה עורכי דין, הן בהליך מול רשות המסים והן בהליכי הפירוק. יחד עם זאת, במסגרת החקירה הפלילית המתנהלת בעניינה במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב, היא עדיין מיוצגת על ידי סנגורה, עו"ד בני כץ.

עם הגשת בקשת הפירוק לקבוצת אור סיטי נדל"ן, ייצג עו"ד יעקב וינרוט את אור ביחד עם עו"ד עמית חדד, אולם זמן קצר לאחר מכן המשרד פרש מייצוג. המשרד חזר לייצג את אור לפני כחודש אולם כעת נראה כי השניים נפרדים פעם נוספת.

בהודעה שהגישה עו"ד תמר פולק ממשרד וינרוט לבית המשפט המחוזי בתל אביב נאמר, כי "בתיאום עם החברות ובעלת השליטה, נמסרת בזאת הודעה על הפסקת ייצוג החברות ובלת השליטה באמצעות המשרד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות