אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלביט מערכות זכתה בחוזה של 30 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

אלביט מערכות זכתה בחוזה של 30 מיליון דולר

החברה תספק למדינה באירופה מערכות תצפית ומעקב המיועדות לכל רמות הפיקוד ולחייל הבודד. תקופת ההסכם היא לשנה אחת

20.07.2016, 09:30 | שירות כלכליסט

אלביט מערכותזכתה בחוזה עם מדינה באירופה לאספקת מערכות תצפית ומעקב בשווי של 30 מיליון דולר. כך מדווחת היום (ד') החברה. כנהוג בדיווחיה של אלביט מערכות, שם המדינה מולה נחתם ההסכם אינו מצויין בדיווחים.  

קראו עוד בכלכליסט

החוזה הוא לשנה אחת, וכולל אספקת מערכות לכל רמות הפעולה של הצבא במדינה הרוכשת, ממטה הפיקוד ועד החייל הבודד, בהתאם לצורך של כל רמה.

בין יתר מערכות התצפית תסופקנה מערכות תצפית ממשפחת ה Long View CR - LVCR - מערכת תצפית ארוכת טווח לחייל החי"ר, בעלת יכולות יום ולילה, המיועדת לאיכון ולהרכשת מטרות, ה-Lorrostm - מערכות תצפית ארוכת טווח נייחות, ומערכות תצפיתXACT לשימוש חיילי החי"ר.

זהו חוזה שני עליו מדווחת החברה בחודש יולי, לאחר ההודעה לפני 10 ימים על זכייה בפרויקט "מחוז בטוח" של 19 מיליון דולר באורגוואי. החוזה האחרון שעליו דיווחה אלביט מערכות באירופה היה בחודש מאי, אז דובר בהסכם לאספקת מערכות קשר בהיקף של 40 מיליון דולר.

אלביט מערכות, תחת ניהולו של בצלאל (בוצי) מכליס, צפויה לפרסם בעוד שבוע (ב-27 ביולי) את דוחותיה לרבעון השני. את הרבעון הראשון סיימה החברה עם עלייה של 2% בהכנסות ל-721 מיליון דולר, מול ירידה של 2% ברווח הנקי ל-51.2 מיליון דולר.

בצלאל (בוצי) מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות, צילום: ישראל סאן בצלאל (בוצי) מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות | צילום: ישראל סאן בצלאל (בוצי) מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות, צילום: ישראל סאן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות