אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדור השלישי שם רגל בקסטרו: רון רוטר ימונה לסמנכ"ל כספים צילום: שחר פרידמן

הדור השלישי שם רגל בקסטרו: רון רוטר ימונה לסמנכ"ל כספים

עלות שכרו בחברת האופנה תעמוד על 950 אלף שקל בשנה. רון רוטר הוא בנם האמצעי של המנכ"לים המשותפים ומבעלי השליטה גבי ואתי רוטר

20.07.2016, 10:16 | גיל קליאן

הדור השלישי של משפחת רוטר מתחיל להיכנס לחברת האופנה קסטרו. החברה דיווחה היום (ד') על כינוס אסיפת בעלי מניות לאישור כהונתו של רון רוטר כסמנכ"ל הכספים של חברת האופנה.

קראו עוד בכלכליסט

רון רוטר (31, נשוי +1) הוא בנם האמצעי של אתי רוטר וגבי רוטר,המנכ"לים המשותפים של החברה - כאשר אתי רוטר היא הבת של מייסדי הרשת, אהרון ולינה קסטרו. פרט לרון, לזוג רוטר עוד שני בנים. הבכור, אריאל, משך תשומת לב ציבורית כאשר נישא לדוגמנית רותם סלע. הבן הצעיר, אור רוטר, נותר נכון לעכשיו מחוץ לאור הזרקורים.

זימון האסיפה מפרט כי רון רוטר ישתכר 40 אלף שקל ברוטו בחודש. רוטר הצעיר יהיה זכאי לבונוס שנתי לפי מדיניות השכר של החברה, ושלל תנאים סוציאליים שיעמידו את עלות שכרו לחברה על כ-950 אלף שקל.

לרון רוטר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, ו-MBA מאוניברסיטת הרווארד בארה"ב. רון רוטר הועסק בעבר כאנליסט בענקית מוצרי הצריכה פרוקטר אנד גמבל.

החברה מציינת כי שכרו של רוטר נקבע לאחר סקר השוואתי בחברות דומות - אך לא צירפה את הסקר לדיווח שלה. החברה ציינה כי ניתן לעיין בממצאי הסקר במשרדי החברה - בתיאום מראש.

משמאל: רון רוטר, גבי רוטר, ועדי (בת זוגו של רון), צילום: ענת מוסברג משמאל: רון רוטר, גבי רוטר, ועדי (בת זוגו של רון) | צילום: ענת מוסברג משמאל: רון רוטר, גבי רוטר, ועדי (בת זוגו של רון), צילום: ענת מוסברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
סקר?! אני יודע איך עובד הסקר הזה. פונים
סקר?! אני יודע איך עובד הסקר הזה. פונים למשרד רואי חשבון גדול, מבקשים סקר השוואתי, אומרים מה התוצאה הרצויה והם כבר יודעים לבחור את החברות שהשכר שם יביא את התוצאה הרצויה. גג ממוצע של 10-20 חברות שנבחרו. בכל אופן, אין לו נסיון בניהול כספים!! (דבר שהסקר לא לוקח בחשבון! אלא רק מתבסס על חברות ״דומות״ ולא על נסיון דומה!!!!). בקיצור בזיון. שכל בעלי המיעוט יתנגדו!!! תודה  
Submarine  |  21.07.16
לכל התגובות