אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה חדש לתע"א: אספקת מל"טים לחיל האוויר הגרמני צילום: עמית שעל

חוזה חדש לתע"א: אספקת מל"טים לחיל האוויר הגרמני

המל"טים ישמשו לפעילות איסוף מודיעין נגד ארגונים איסלאמיים במאלי שבאפריקה. היקף החוזה נאמד בעשרות מיליוני דולרים

21.07.2016, 17:01 | רעות שפיגלמן

התעשיה האווירית חתמה אתמול (ד') מול משרד ההגנה הגרמני על חוזה להפעלת מלט"ים (מטוס ללא טייס) מסוג הרון 1 מתוצרתה.

קראו עוד בכלכליסט

החוזה הוא להפעלת מל"טים במאלי שבאפריקה, שם פועל הצבא הגרמני נגד קיצונים איסלאמיים במסגרת כוח האו"ם. היקף העסקה לא פורסם אך זה נאמד בכמה עשרות מיליוני דולרים.

חיל האוויר הגרמני כבר מבצע משימות במטוסי ההרון של תע"א עוד מאז 2010 באפגניסטן. הפעילות במטוסי ההרון במאלי תתבצע עד חודש פברואר 2018. גרמניה חתמה על החוזה להפעלת המטוסים משום שהיא קיבלה את האחריות על איסוף המודיעין במאלי בתחילת חודש זה.

החברה מתמודדת בגרמניה על עסקה מהותית הרבה יותר - להפעלת מל"טים מסוג Heron TP כאשר היקף העסקה צפוי לעמוד על 580 מיליון יורו. מל"ט זה צפוי להחליף את הדגם הנוכחי של ההרון במשימות כמו במאלי ובאפגניסטן.

מל"ט הרון מל"ט הרון מל"ט הרון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
יאיר שמיר.ברוך אתה בשובך לתעש"א. קח את המושכות
יאיר שמיר.ברוך אתה בשובך לתעש"א. קח את המושכות ! מה מצפה לך בבואך בשערי המעשיה..חדר כושר בכניסה .חדרי אוכל מהטובים מאולמי ארועים בארץ.ועד עובדים שלא מבייש את השוק האפור .רוב אולוסיית העובדים 40 שנה+ דרקטוריון פוליטי מובהק רובם ללא ידע כלל כאחד מדור המייסדים וכגימלאי בא בימים..לך לך לנחלתך זה לא מפעל.זה בית משוגעים.
Wheel  |  23.07.16
5.
חלק מהטיילת ,היא חנויות שאל המיותרות,כל עובד שחפצה
חלק מהטיילת ,היא חנויות שאל המיותרות,כל עובד שחפצה נפשו יוצא לסיבוב קניות באמצע העבודה,מי בודק בכלל,שלא נדבר על הספורטאים החדשים שמתאמנים משעה שש בבוקר במכון הכושר..(השתגענו)ומגיעים באפס כוחות ,בקיצור הנהלה יקרה תחליטו מה אתם רוצים קרקס או מקום עבודה,לא פלא שעובד מסרב ללכת הביתה בהסכם..
Cone  |  23.07.16
4.
כגמלאי  שהיה בחטיבת "בדק"מומלץ מאוד להוציא מתוכה את
כגמלאי  שהיה בחטיבת "בדק"מומלץ מאוד להוציא מתוכה את הנגע שנקרה בדק מטוסים,חטיבה כושלת,גריאטרית! ללא רווח,נשלטת ע"י כנופיית ועד עובדים,(ללא הכללה) ראו כמה מתנדבים אחרי גיל פרישה יש החטיבה ,הלו זה הבית תמחוי הכי עשיר במרכז. אדוני המנכ"ל באתה לברך ויצאת מקולל חבל !! כולך איש של נתינה .תשתחרר מבדק מטוסים "המחלה " של תעש"א.
Cone  |  22.07.16
לכל התגובות