אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לעולם לא תצעדי לבד צילום: youtube

PLAY

לעולם לא תצעדי לבד

גם ערים וירטואליות עורכות מצעדי גאווה, טראמפ הפיקטיבי מתעלה על טראמפ האמיתי, מישל אובמה עושה ביונסה, האמנים שממיסים את החלום האמריקאי, וסרטון שהוא אולי ואולי לא בריאת העולם

21.07.2016, 18:06 | נמרוד צוק

1. לוס סנטוס גאה להציג

היום יצעדו אלפי אנשים, להט"בים ותומכיהם, במצעד הגאווה בירושלים, כשהם מציינים גם את יום השנה לרצח שירה בנקי במצעד 2015 ומפגינים תמיכה בקהילה אל מול סדרת מתקפות והשתלחויות מצד קבוצה של רבנים הומופובים בימים האחרונים. ולא רק בערים ממשיות מקיימים בימים אלו מצעדי גאווה, אלא גם בעיר הווירטואלית של GTA 5 לוס סנטוס, בהרחבה מיוחדת שנוצרה על ידי מארגני המצעד בסטוקהולם.

2.שאבתי השראה

בשעה שאנשיו של דונלד טראמפ האמיתי עסקו בהנפקת הסברים מביכים לפסקה שמלאניה, אשתו, גנבה ממישל אובמה, חשבון טוויטר פיקטיבי ופארודי של טראמפ פרסם הבהרה מושלמת: מלאניה לא גנבה, היא סימפלה.

 , צילום: facebook צילום: facebook  , צילום: facebook

3. מדריך מישל

ובזמן שמלאניה טראמפ מתבזה עם גניבת נאומים ממישל אובמה, הגברת הראשונה ממשיכה להפגין קוליות בביצועי קריוקי לשירים של סטיבי וונדר וביונסה במכונית, בתוכנית הלילה של המגיש ג'יימס קורדן.

4. כמו להסתכל על קרח נמס

מיזם אמנותי מעניין שמתרחש על רקע הבחירות לנשיאות ארה"ב הוא הפסל של צמד האמנים נורה ליגורנו ומרשל ריס. מדובר בצמד המלים "החלום האמריקני", עשויות מאותיות קרח גדולות. וכשאנחנו אומרים "על רקע" אנחנו מתכוונים שהוא יוצב בשבוע הבא לא רחוק מהמתחם בפילדלפיה בו מתקיימת הועידה הדמוקרטית ויימס לאטו בשמש, כשתהליך ההתמוססות יועבר ברשת בשידור חי, לאחר שעותק נוסף של הפסל עבר תהליך דומה מול הועידה הרפובליקנית.

 , צילום: meltedaway.com צילום: meltedaway.com  , צילום: meltedaway.com

5. בראשית, מהדורת האנימציה

האמן פילאת מאטביב יצר סרטון אנימציה יפה ומיוחד, שהוא אולי תיאור אלטרנטיבי של בריאת העולם ואולי "המחשבות שלי על לידתם של רעיונות גדולים ומאיפה הם באים", כפי שהגדיר זאת מאטביב עצמו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות