אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשביר 365 תמכור את מניות קשרי תעופה תמורת כ-33.5 מיליון שקל צילום: מיקי נועם אלון

המשביר 365 תמכור את מניות קשרי תעופה תמורת כ-33.5 מיליון שקל

חברת האחזקות בבעלותו של רמי שביט תמכור לחברת רנאומן 51.6% מהונה המונפק של חברת התיירות לפי שווי חברה של 65 מיליון שקל; המשביר שתחזיק כעת 10% בקשרי תעופה צפויה לרשום רווח של כ-17 מיליון שקל

24.07.2016, 09:22 | אמיר רוזנבאום ואורנה יפת

קבוצת המשביר 365, בבעלותו של רמי שביט, דיווחה היום (א') כי תמכור את החלק הארי באחזקותיה בקשרי תעופהלחברת רנאומן, הנמצאת בבעלות אייל סגל, תמורת כ-33.5 מיליון שקל (לפי 8.53 שקל למניה).

קראו עוד בכלכליסט

לפי פרטי העסקה, רנאומן תרכוש 51.6% מהונה המונפק של חברת התיירות הסיטונאית, כאשר העיסקה משקפת לקשרי תעופה שווי חברה של 65 מיליון שקל, ופרמיה של כ-21.9% ביחס לשווי השוק. עם השלמת העיסקה, תישאר המשביר 365 עם אחזקה של 10% בקשרי תעופה, והיא צפויה לרשום רווח של כ-17 מיליון שקל.

המשביר דיווחה כי חברת רנאומן מתכננת לרכוש את יתרת המניות בקשרי תעופה מצדדים שלישיים באמצעות עסקאות בבורסה או מחוץ לבורסה, ולמכור אותן למנכ"ל רנאומן, יורם מוטעי, בדרך של מתן הלוואה למוטעי או אופציות לרכישת המניות הנוספות.

השלמת העיסקה כפופה להתקיימותם של תנאים מתלים, לרבות אישור הממונה על ההגבלים העסקיים ושחרור השעבוד על המניות הנמכרות אשר הוטל לטובת נאמן מחזיקי אג"ח ג', בהתאם להסכמות בין החברה לבין נאמן אג"ח ג' כאמור בשטר הנאמנות והתיקונים לו (לרבות באמצעות פירעון מוקדם של אגרות החוב). יתרת אג"ח ג' עומדת נכון ליום זה על כ-11 מיליון שקל.

יורם מוטעי, מנכ"ל החברה המחזיק ב- 9.98% ממניותיה מסר, " מאז דיווחה המשביר על כוונתה למכור את מניות קשרי תעופה, פנו מספר משקיעים בבקשה לרכוש אותם, דבר המביע אמון בחברה לאור צמיחתה בשנים האחרונות ומתוך אמונה, כי לחברה פוטנציאל רב להתרחב. אני אמשיך לנהל את החברה ומקווה שיחד עם בעלי השליטה החדשים נמשיך במגמת ההתרחבות שאפיינה את החברה בשנים האחרונות.

עם השלמת העסקה יתפטר רמי שביט, מנכ"ל החברה ובעל השליטה מתפקידו כיו"ר הדירקטוריון בקשרי תעופה. הרוכשת, קבוצת רנאומן, נמצאת בשליטת אייל סגל, אחד מבעלי חברת מגאסון אלקטרוניקה ובקרה בע"מ, העוסקת בתחום פתרונות האבטחה בישראל. החברה מפתחת, מטמיעה ומתקינה מערכי אבטחה בחברות ובארגונים ציבוריים.

הרוכשת, קבוצת רנאומן הנמצאת בשליטת אייל סגל, שהינו אחד מבעלי חברת מגאסון אלקטרוניקה הפועלת  תחום פתרונות האבטחה בישראל.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות