אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סערה בבנק ירושלים: לאחר סכסוך עם המנכ"ל - ממלא מקומו הוצא לחופשה כפויה

סערה בבנק ירושלים: לאחר סכסוך עם המנכ"ל - ממלא מקומו הוצא לחופשה כפויה

יו"ר הבנק עדכן את הפיקוח על הבנקים על חילוקי הדעות הקשים בין המנכ"ל גיל טופז וראש החטיבה הקמעונאית ישראל בוקר שהוצא לחופשה - גישתו של בוקר למחשבי הבנק נחסמה

24.07.2016, 10:40 | רעות שפיגלמן
סכסוך חריף בהנהלת בנק ירושלים: חילוקי דעות נוקבים בין מנכ"ל בנק ירושלים גיל טופז לבין ישראל בוקר, ממלא מקום המנכ"ל וראש החטיבה הקמעונאית, הביאו להוצאתו של בוקר לחופשה כפויה. במקביל נחסמה הגישה של בוקר למחשבי הבנק. הרקע לסכסוך הוא ככל הנראה עימות בעניינים מקצועיים.  

קראו עוד בכלכליסט

הבנק שבשליטת קבוצת יצוא (86.23%) של כנה שובל, באמצעות יו"ר הדירקטוריון זאב נהרי, עדכן את הפיקוח על הבנקים בדבר האירועים האחרונים, והבנק מתכוון לפרסם רק מחר דיווח לבורסה בעניין - על אף שסיבת הסכסכוך היא כאמור מקצועית. 

 

החלטת בנק ירושלים שלא לפרסם עד כה את דבר העימות מגובה בשתי חוות דעת משפטיות שהוציאה המחלקה המשפטית שלו. הבנק לא פנה לבירור העניין מול רשות ני"ע. 

 מנכ"ל בנק ירושלים גיל טופז, צילום: סיוון פרג מנכ"ל בנק ירושלים גיל טופז | צילום: סיוון פרג'  מנכ"ל בנק ירושלים גיל טופז, צילום: סיוון פרג

טופז מונה לתפקיד המנכ"ל בשנה שעברה במקומו של אורי פז - ולמורת בוקר, שרצה בתפקיד. בסכסוך בין השניים מגבה היו"ר נהרי את המנכ"ל טופז.

טופז הגיע לבנק ירושלים לאחר שכיהן כסמנכ"ל וראש אגף לקוחות פרטיים בחברת כרטיסי האשראי כאל. לפני כהן כיהן כראש אגף ניהול סיכונים ואשראי בחברה. הוא הגיע לכאל לאחר שורת תפקידים בכירים בבנק הפועלים.

מהבנק, מרשות ני"ע ומבנק ישראל לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות