אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד הפרסום אדלר חומסקי עובר לרחוב מנחם בגין בתל אביב צילום: אוראל כהן

משרד הפרסום אדלר חומסקי עובר לרחוב מנחם בגין בתל אביב

זאת לאחר שמשרד הפרסום קיבל פיצוי של 40 מיליון שקל בתמורה להסכמתו לפנות את משרדיו במגדל אלקטרה - כדי שיהיה אפשר להשכירו למטה גוגל בישראל

25.07.2016, 08:31 | דותן לוי

אחרי שמשרד הפרסום אדלר חומסקי קיבל פיצוי של 40 מיליון שקל בתמורה להסכמתו לפנות את משרדיו במגדל אלקטרה — כדי שאפשר יהיה להשכיר אותם למטה גוגל בישראל — הוא מעביר את המשרדים לבניין ברחוב מנחם בגין 50, בפינת רחוב דוד חכמי, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

החברה שכרה כ־3,500 מ"ר בבניין בדמי שכירות חודשיים של כ־50 שקל למ"ר לחודש לרמת מעטפת. מדובר בחיסכון שנתי גדול של כ־4 מיליון שקל היות שדמי השכירות ששילמו במגדל אלקטרה שברחוב יגאל אלון עמדו על כ־85 שקל למ"ר (לרמת מעטפת). עם זאת, משרד הפרסום שכר באלקטרה ארבע קומות בשטח של 6,000 מ"ר, ול"כלכליסט" נודע כי הוא מחפש שטחים נוספים להשכרה.

מגדל אלקטרה , צילום: אוראל כהן מגדל אלקטרה | צילום: אוראל כהן מגדל אלקטרה , צילום: אוראל כהן

החברה שפינתה את אחד השטחים המרכזיים שאליהם ייכנס אדלר חומסקי היא א.ר.מ.ל קליין טכנולוגיות ששכרה 1,800 מ"ר במגדלי אור של רד בינת נכסים ובת אור תעשיות ברמת החייל, בדמי שכירות חודשיים של 193 אלף שקל המשקפים עלות של 107 שקל למ"ר ברמת גמר. את העסקה הובילה חברת ייעוץ הנדל"ן העסקי אינדקס נדל"ן, בבעלות נועם ברנדר ואלעד פוקס, הנציגה הישראלית של Savills studley.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות