אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוסטרליה מסרבת לשכן את הספורטאים שלה בכפר האולימפי בריו דה ז'נרו צילום: איי פי

אוסטרליה מסרבת לשכן את הספורטאים שלה בכפר האולימפי בריו דה ז'נרו

זאת, בשל טענות על איכות המגורים הגרועה, שכוללים לטענת ראש המשלחת "שירותים סתומים, צינורות מטפטפים וכבלים חשופים". ראש עיריית ריו בתגובה: "שימו קנגורו כדי שתרגישו בבית"

25.07.2016, 13:44 | שירות כלכליסט

אוסטרליה מסרבת לשכן את המשלחת האולימפית שלה לכפר האולימפי בריו, בשל טענות על איכות המגורים. על פי מנהלת המשלחת, קיטי צ'ילר הבעיות כוללות "שירותים סתומים, צינורות מטפטפים וכבלים חשופים". צ'ילר מסרה כי העבירה את התלונות לוועדה המארגנת המקומית ולוועד האולימפי הבינלאומי, והדגישה כי היא "פועלת בכל הכוח למציאת פתרון".

קראו עוד בכלכליסט

בריכות השיקום בכפר האולימפי. אדוארדו פאאס, ראש עיריית ריו הציע כתגובה לביקורת האוסטרלית "לשים שם קנגורו כדי שירגישו בבית". , צילום: איי פי בריכות השיקום בכפר האולימפי. אדוארדו פאאס, ראש עיריית ריו הציע כתגובה לביקורת האוסטרלית "לשים שם קנגורו כדי שירגישו בבית". | צילום: איי פי בריכות השיקום בכפר האולימפי. אדוארדו פאאס, ראש עיריית ריו הציע כתגובה לביקורת האוסטרלית "לשים שם קנגורו כדי שירגישו בבית". , צילום: איי פי

הצוות האוסטרלי שוהה במלונות סמוכים, והספורטאים הראשונים אמורים להגיע בהמשך היום (שני). בינתיים נמצאו מגורים חלופיים לספורטאים שיגיעו בשלושת הימים הבאים.

צ'ילר ציינה עוד כי הועסקו עובדי תחזוקה נוספים וכן מעל אלף עובדי ניקיון במטרה לתקן את הבעיות, אך הכשלים, בעיקר בצנרת עוד לא נפתרו.

"בשל מגוון של בעיות בכפר האולימפי, ביניהם ענייני גז, חשמל וצנרת, החלטתי שחברי המשלחת האוסטרלית לא יעברו להתגורר בבניין שהוקצה לנו", כתבה צ'ילר בהצהרה שפורסמה בעמוד האינטרנט של הוועד האולימפי האוסטרלי. "הבעיות כוללות שירותים סתומים, צינורות מטפטפים, כבלים חשופים, חדרי מדרגות חשוכים שבהם לא הותקנה תאורה ורצפות מלוכלכות הזקוקות לניקיון רציני".

הכפר האולימפי, המורכב מ-31 מבנים, אמור לארח בשיא האולימפיאדה 18 אלף ספורטאים ונציגים. האירוע יוצא לדרך ב-5 באוגוסט.

אדוארדו פאאס, ראש עיריית ריו הציע כתגובה לביקורת האוסטרלית "לשים שם קנגורו כדי שירגישו בבית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות