אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזק בינלאומי ו-Rackspace חתמו על הסכם שיתוף פעולה

בזק בינלאומי ו-Rackspace חתמו על הסכם שיתוף פעולה

ההסכם יאפשר לבזק בינלאומי לספק שירותי ענן מנוהלים. Rackspace מנהלת את סביבת הענן הציבורית מבוססת OpenStack הגדולה בעולם ובעלת נוכחות בכ-120 מדינות

25.07.2016, 16:48 | רפאל קאהאן
בזק בינלאומי ו-Rackspace, הודיעו היום (ב') על חתימת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין החברות. הסכם זה יאפשר לבזק בינלאומי לספק פתרונות ענן מנוהלים ללקוחות עסקיים בישראל על בסיס הטכנולוגיה והשירותים של רקספייס.

קראו עוד בכלכליסט

באמצעות ההסכם תציע בזק בינלאומי, הרחבה של פורטפוליו שירותי הענן המוצעים ללקוחותיה הישראלים. בנוסף, בזק בינלאומי, תקדם את פתרון ה-Everywhere OpenStack על מנת להציע פתרונות ענן במודל OpenStack מנוהל כשירות. עננים מנוהלים אלו יכולים להיות ממוקמים בדאטה סנטר של בזק בינלאומי או אצל הלקוח.

רקספייס מספקת שירותים מנוהלים במעל 120 מדינות בעולם, צילום: shutterstock רקספייס מספקת שירותים מנוהלים במעל 120 מדינות בעולם | צילום: shutterstock רקספייס מספקת שירותים מנוהלים במעל 120 מדינות בעולם, צילום: shutterstock

בזק בינלאומי תציע גם קורסים מקצועיים לדרג מנהלי מערכות מידע בנושא ה- OpenStack ועם הסמכה של רקספייס. קורסים אלו, יוצעו לצד שירותים נוספים לתמיכה מקצועית.

רקספייס מנהלת את סביבת הענן הציבורית מבוססת OpenStack הגדולה בעולם לדברי החברה ומשרתת לקוחות בכ-120 מדינות, בהן חברות מדירוג Fortune 100.

החברה האמריקאית מפעילה 11 מתקני דאטה סנטר ברחבי העולם ומעסיקה למעלה מ-6,000 עובדים. היא מדורגת על ידי גרטנר כחברה המובילה בתחום ה-Managed Cloud באירופה ובצפון אמריקה.

גרהאם ווסטון, יו"ר ומייסד רקספייס מסר "Rackspace רואה בישראל מרכז יזמות ופיתוח ואת מוכנות הלקוחות בישראל לבניית יכולות עסקיות חדשות מבוססות שירותי ענן מנוהלים ו-OpenStack. אנו מקווים כי נוכחותנו בשוק הישראלי תאפשר את העשרת שירותי הענן המנוהלים המסופקים בארץ".

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי, מסר היום (ב'): " שיתוף הפעולה עם Rackspace מציב סטנדרט של חדשנות ושירות בכל הנוגע לשירותי הענן לעסקים בישראל. אנו מאמינים שהוא עונה על צורך שזיהינו אצל לקוחות ישראליים השואפים להרחיב ולשדרג את ניהול המידע של הארגון בענן מנוהל בינלאומי".

במסגרת שיתוף הפעולה, יוכלו הלקוחות הישראלים לבחור את אופי השירות - ענן ציבורי, ענן פרטי או ענן היברידי, את המיקום של הענן בעולם או בישראל לפי אופי פעילות החברה והמיקום הגיאוגרפי של לקוחותיה וליהנות מתשלום לפי צריכה. בנוסף, הלקוחות יוכלו לבחור האם להטמיע את הענן אצלם או בדאטה סנטר של בזק בינלאומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות