אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרישות התפקיד כוללות התכרבלות עם דובי פנדה צילום: nationalgeographic

PLAY

דרישות התפקיד כוללות התכרבלות עם דובי פנדה

פרויקט הצילום הצמרירי ביותר בעולם, פי 1,000 יותר עיר המלאכים, החשמל הוא מהשטן, מדעני נאס"א מייעצים לתסריטאים של "מסע בין כוכבים", וגלויה מהאסון הבא

25.07.2016, 20:17 | נמרוד צוק

1. יו דוב

בוקר אחד, עטתה על עצמה צלמת הטבע איימי ויטאלה תחפושת של דב פנדה ויצאה אל יערות שמורת וולונג בסין כדי ליצור את אחד הפרויקטים החמודים שראינו: תיעוד דובי פנדה שגדלו בשבי ועתה לומדים להסתדר לבד בטבע הפראי.

לחבק גורי פנדה זה חלק מהעבודה, צילום: nationalgeographic לחבק גורי פנדה זה חלק מהעבודה | צילום: nationalgeographic לחבק גורי פנדה זה חלק מהעבודה, צילום: nationalgeographic

 

2. לה לה לנד ב-12K

"צילום גיגה-פיקסל" הוא ז'אנר חדש למדי שמשתמש בציוד וטכניקות שמאפשר לכסות שטחים גדולים ברזולוציות אדירות, כך שהצופה יכול לשוטט בין מקטעים שונים שלו להנאתו ולבצע זום-אין על מה שנראה מעניין, סוג של פנורמה על סטרואידים. קחו את זה והפכו לווידיאו וקיבלתם את הסרטון הבא, שמציג מבט מרשים במיוחד של לוס אנג'לס.

3. כמה עובדי שטן צריך כדי להחליף נורה?

התשובה היא אחד, חמישה נרות ומצת. הסרטון הבא, אם יש לכם שלוש דקות ו-29 שניות שממש אין לכם שום דבר טוב לעשות איתן, מספק הדרכה מפורטת מעט יותר.

4. מדע בין כוכבים

עד כמה הרעיונות העתידניים של סדרת "מסע בין כוכבים" – מנוע העיקום, ההולודק, שדה הכוח שמגן על הספינה וכמובן הטלפורטר – מבוססים על ידע מדעי מציאותי? מדעני נאס"א מחווים דעה מקצועית.

 , צילום: thescene צילום: thescene  , צילום: thescene

5. טיטאניק על בד

לצייר אוליבר ג'פרס יש סדרת ציורים בשם "ציורי אסונות" ובה ניתן לראות ספינות, מטוסים, מעבורות חלל ואפילו גורדי שחקים (היוש מגדל קרייזלר) טובעים בתוך מקווי ים רבי הוד, שמשורטטים בצבעי שמן ובסגונות עתיקים כאלו ואחרים. אנחנו בעדו.

קטסטרופה, שמן על בד, צילום: oliver jeffers קטסטרופה, שמן על בד | צילום: oliver jeffers קטסטרופה, שמן על בד, צילום: oliver jeffers

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות