אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המדינה תחלט ערבויות לגולן טלקום - בעשרות מיליוני שקלים צילום: צילום: אלכס קולומויסקי

המדינה תחלט ערבויות לגולן טלקום - בעשרות מיליוני שקלים

החילוט יתבצע בחודש הקרוב - בעקבות פירוק אנטנות הסלולר; החברה צפויה להגיש ערעור על החלטת משרד התקשורת: "HOT הפרה התחייבויות - ולא נקנסה"

25.07.2016, 23:19 | אלירן מלכי

בדיון שהתקיים היום (יום ב') בבית המשפט העליון, הודיעה המדינה כי היא מתכוונת לחלט לגולן טלקום ערבויות בעקבות ההפרות שגולן ביצעה מקיץ 2014 כשהחלה לפרק את האנטנות ברשת הסלולרית שלה. המדינה לא מסרה כמה היא מתכוונת לחלט או מתי בדיוק זה יקרה מלבד התחייבות שלה שהחילוט יעשה בחודש הקרוב, כלומר עד סוף אוגוסט. גורמים במשרד התקשורת אומרים כי החילוט יהיה בגובה של עשרות מיליוני שקלים.

גולן לא מתכוונת להשלים כל כך מהר עם רוע הגזירה, וכבר מוכנה עם הערעור על החלטת משרד התקשורת עוד בטרם היא נשלחה להם. בגולן מתכוונים לציין את העובדה ש-HOT נמצאת בהפרה של מעל עשור ומשרד התקשורת פשוט החליט לוותר לה (HOT היתה אמורה, כחלק מאיחוד כל חברות הכבלים תחת חברה אחת, לבצע פריסה מלאה של החברה בישראל. נכון להיום היא הגיע לפריסה של 92% ונעצרה).

בגולן גם מתכוונים להעלות את ההפרות של בזק בנושא השוק הסיטונאי ועוד ערימה של דוגמאות לאורך השנים של חוסר האכיפה של משרד התקשורת, מה שאומר שהאסטרטגיה של גולן נגד צעדי משרד התקשורת יהיה להאשים את משרד התקשורת ולמשוך זמן.

ממשרד התקשורת נמסר כי "המשרד ילמד את ההחלטה וימלא אחריה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות