אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמי מצלאוי מינה את בתו מירב לדירקטוריון החברה הציבורית שבשליטתו צילום: עמית שעל

סמי מצלאוי מינה את בתו מירב לדירקטוריון החברה הציבורית שבשליטתו

מירב מצלאוי, בת 36, מועסקת בחברה מאז גיל 18 בתפקיד אחראית גביה ושכר. מירב מצלאוי תהיה זכאית לגמול דירקטורים, בנוסף לשכרה שעומד על 20 אלף שקל ברוטו בחודש

26.07.2016, 12:56 | גיל קליאן

חברת הנדל"ן מצלאוי הבורסאית דיווחה אמש (ב') על מינויה של מירב מצלאוי דבש לדירקטוריון החברה. מירב מצלאוי היא בתם של סמי וקלרה מצלאוי, בעלי השליטה בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

מירב מצלאוי (36) מועסקת בחברה מאז שנת 1998 כאחראית גביה ושכר. יש לה תואר ראשון בניהול ופסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה. כמו כן תקבל גמול דירקטורים בגובה זהה לשאר הדירקטורים בחברה. כעת מקבלת מצלאוי הבת שכר של 20 אלף שקל (ברוטו) בחודש מהחברה, וכן רכב בשווי 170 אלף שקל על חשבון החברה.

מירב מצלאוי אינה בת המשפחה היחידה שמועסקת בחברה - מועסק בה גם אחיה אביב מצלאוי, בתפקיד מתאם ציוד מכני וחומרים באתרי החברה. שכרו של אביב מצלאוי עומד על 15 אלף שקל בחודש (ברוטו), והוא זכאי לרכב בעלות 130 אלף שקל. כמו כן, גם בן זוגה של מירב מצלאוי, שלומי דבש, מועסק בחברה בתפקיד מנהל נכסים ומערכות מידע. שכרו של דבש עומד על 20 אלף שקל (ברוטו) והוא זכאי לרכב חברה בשווי 150 אלף שקל.

מינויה של מירב מצלאוי לדירקטוריון החברה מגיע יום לאחר מכתב שקיבלה החברה מהבורסה, על כך שאינה עומדת בכללי השימור. בחברה אחזקות ציבור של 11.3%, בעוד הדרישה המינימלית היא אחזקות ציבור של 15%. המשמעות: על מצלאוי להפיץ מניות בשיעור של כ-4% על מנת לעמוד בכללי השימור של הבורסה - עד סוף השנה.

מצלאוי נסחרת לפי שווי של 64 מיליון שקל. ברבעון הראשון של 2016 דיווחה החברה על הפסד של 16.8 מיליון שקל, לעומת הפסד של 4.6 מיליון שקל ברבעון המקביל והפסד של 27.8 מיליון שקל בשנת 2015 כולה. 

סמי מצלאוי, צילום: עמית שעל סמי מצלאוי | צילום: עמית שעל סמי מצלאוי, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות