אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על תאונות, תובנות ומכוניות צילום: vimeo

על תאונות, תובנות ומכוניות

תאונה שקפאה בזמן, האם פוקימון גו הוא בעצם סרט טבע, מפת האהבה הירושלמית, תומס הכלב הקולינרי, והתחפושת הכי מוצלחת בקומי-קון

26.07.2016, 18:57 | נמרוד צוק

1. מצמצת, ריסקת

הקפאת זמן היא טריק קולנועי יוצא דופן שזוכה לשימוש מפעם לפעם, בעיקר בסרטי מד"ב ופעולה. הסרט הקצר והמדהים למדי "בלינק" נבנה כולו סביב רגע אחד כזה שקפא, בעיצומה של תאונת דרכים איומה ומרובת משתתפים, ויש לו דווקא סיום אופטימי.

2. וכעת נצפה בזובאט בסביבת המחיה הטבעית שלו

מה תקבלו אם תחברו סרטונים שמתעדים מפגשים של שחקני פוקימון גו עם פוקימונים פראיים וקטעי קריינות של סר דייויד אטנבורו, מגיש סרטי הטבע הבריטי המיתולוגי?

היופי הפראי של פוקימון גו, צילום: pokemon go היופי הפראי של פוקימון גו | צילום: pokemon go היופי הפראי של פוקימון גו, צילום: pokemon go

3. איך אומרים אהבה בירושלמית?

"מפת האהבה של ירושלים" היא פרויקט חמוד ומרגש לפרקים של היוצר אליה גרינפלד, שמבוסס על רעיון פשוט: מפת גוגל של העיר עליה יכול כל מי שרוצה לסמן את המקום בו התרחש סיפור אהבה משמעותי עבורו ולכתוב אותו ב-500 מלים או פחות. מפעילי האתר מסננים את הפוסטים כדי למנוע טקסטים פוגעניים וכל אחד יכול לראות את הסיפורים שהמבקרים האחרים הוסיפו.

 , צילום: jerusalemlovemap צילום: jerusalemlovemap  , צילום: jerusalemlovemap

4. תן ביס

"תומס רוצה אוכל" הוא דף אינסטגרם (וגם פייסבוק) בו אפשר לצפות בתומס, כלב מסוג גולדן רטריבר, מבקר במסעדות שונות, אוכל אבטיח ופיצה וחובש כובע פיקאצ'ו. אם תתנו לנו את החיים שלו לא נסרב.

 , צילום: thomas_wantsfood_Instagram צילום: thomas_wantsfood_Instagram  , צילום: thomas_wantsfood_Instagram

5. יום שלישי, פעמיים כי דוב

להגיע לפסטיבל קומיק-קון בתחפושת מושקעת זה די טריוויאלי, אבל אם אתם ממש רוצים למשוך תשומת לב המהלך הנכון יהיה להתחפש לדב גריזלי מציאותי למראה שגורר אחריו את הגופה של לאונרדו דיקפריו, במחווה מוגזמת משהו לסרט זוכה האוסקר "האיש שנולד מחדש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות