אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושרה להפקדה תוכנית למרכז מסחרי ומגורים ברחוב איינשטיין בת"א צילום: גיא מדור

אושרה להפקדה תוכנית למרכז מסחרי ומגורים ברחוב איינשטיין בת"א

התוכנית של חברת גזית גלוב תכלול מרכז מסחרי בשטח של 7,000 מ"ר וכן 212 יח"ד ב-3 מגדלים; "פרויקט ראשון בהפיכת רחוב איינשטיין כציר עירוני מרכזי משולב במסחר"

27.07.2016, 12:41 | דותן לוי

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה במחוז תל-אביב אישרה להפקדה תוכנית חדשה למגורים ומסחר בציר איינשטיין בתל אביב, מערבית לדרך נמיר. התוכנית היא על קרקעות פרטיות של חברת גזית גלוב ועו"ד משה שוב והיא צפויה לכלול מרכז מסחרי שתקים גזית גלוב בשטח של 7,000 מ"ר, אשר צפוי לשרת את תושבי השכונה, וכן שלושה מגדלי מגורים אשר יכללו יחד 212 יח"ד מתוכן כ - 70 יח"ד קטנות עד 65 מ"ר ועד שליש דירות גדולות מעל 90 מ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

שטחי המסחר צפויים להשתלב בשתי הקומות התחתונות של המגדלים, ומעליהן תיבנה קומה שתשמש לצרכי ציבור. במרכזו של המתחם, מתוכננת רחבה עירונית שתהווה שטח ציבורי פתוח. את התוכנית תכנן האדריכל משה צור.

רחוב איינשטיין בתל אביב, צילום: עיריית תל אביב רחוב איינשטיין בתל אביב | צילום: עיריית תל אביב רחוב איינשטיין בתל אביב, צילום: עיריית תל אביב

במינהל התכנון ציינו כי מדובר בפרויקט ראשון המבטא את התפיסה התכנונית של עיריית תל-אביב אשר רואה את ציר איינשטיין כציר עירוני מרכזי משולב במסחר. התוכנית משקפת גם את התפיסה התכנונית הבאה לידי ביטוי בתוכנית המתאר של העיר תל-אביב שהוועדה המחוזית החליטה לאשר בפברואר השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות