אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כוכבת עולה: פייגי גרינברג

כוכבת עולה: פייגי גרינברג

פייגי גרינברג, בוגרת תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה הפתוחה, משמשת כיום כמנהלת משאבי אנוש בטלכלל

27.07.2016, 17:04 | מערכת כלכליסט

שם: פייגי גרינברג

גיל: 30

עיסוק נוכחי בנוסף ללימודים באו"פ: מנהלת משאבי אנוש בחברת טלכלל

תחום לימודים תואר ראשון: פסיכולוגיה וניהול. תואר שני: מנהל עסקים

מדוע בחרת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה?

בחרתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה בגלל האפשרות המצוינת לשילוב קריירה ומשפחה עם לימודים. בנוסף, התואר של הפתוחה מוערך מאוד ע"י מעסיקים בעולם העבודה שמבינים כי בוגר הפתוחה הוא מועמד רציני ובעל יכולות גבוהות.

מהם יתרונות האוניברסיטה הפתוחה, לדעתך?

היתרון הגדול בעיניי הוא היכולת ללימוד עצמי הנרכשת בפתוחה. המשמעת העצמית הנרכשת תוך כדי לימודים. רמת הלימודים הגבוהה, והיכולת לבנות לעצמי תכנית לימודים שמעניינת אותי ברמה באישית.

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

ממשיכה ומתקדמת בתפקידי ניהול משאבי אנוש. החיבור שלי לאנשים הוא גדול וזה תחום שאני רוצה להעמיק ולהתמקצע בו עוד ועוד. בנוסף, אשמח לחזור ללמוד תואר נוסף בפתוחה, משהו בשביל הנשמה (מדעי הרוח?

פרטים נוספים מעניינים עליך

כיוון שלמדתי בתיכון חרדי, ולא עשיתי בגרויות, האוניברסיטה הפתוחה העניקה לי מקפצה משמעותית לחיים המקצועיים. יכולתי להתחיל ללמוד באופן מידי וחלק ללא מבחני קבלה.

אנקדוטה מעניינת שאני נוהגת לספר למרואיינים שלי: כשאני הגעתי לראיון העבודה הראשון שלי לתפקיד משאבי אנוש, ללא כל נסיון בתחום, ברגע שהמראיינת שמעה שאני בשלבי סיום תואר בפתוחה, היא הודיעה לי: "התקבלת לתפקיד!". כששאלתי לאחר מכן "למה אני?", היא אמרה לי "כי מי שמצליח לסיים תואר בפתוחה, יכול להשיג ולהגיע לאן שירצה בחיים". מאז זו מנטרה שמלווה גם אותי בתהליכי ראיונות לעבודה של מועמדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות