אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כתב אישום נגד ח"כ משה גפני: נסע באור אדום צילום: עומר מסינגר

בלעדי לכלכליסט

כתב אישום נגד ח"כ משה גפני: נסע באור אדום

גפני נאשם כי נהג ברכבו "ולא ציית לאור אדום" שהיה ברמזור בכיוון נסיעתו ובכך שלא עצר את רכבו לפני קו העצירה והמשיך בנסיעה בניגוד לחוק

28.07.2016, 06:51 | זוהר שחר לוי

כתב אישום על חציית צומת ברמזור אדום הוגש בשבוע שעבר נגד יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני בבית משפט השלום לתעבורה בתל אביב. דיון בעניינו צפוי בחודש נובמבר.

ח"כ גפני נתפס כבר לפני כשנה כשהוא חוצה רמזור אדום בצומת הרחובות אלוף שדה ורזיאל ברמת גן כשהוא נוסע ברכב מסוג אופל בשעת ערב מאוחרת. לפי כתב האישום שהוגש על ידי אגף התנועה של משטרת תל אביב, גפני נאשם כי נהג ברכבו "ולא ציית לאור אדום" שהיה ברמזור בכיוון נסיעתו ובכך שלא עצר את רכבו לפני קו העצירה והמשיך בנסיעה בניגוד לחוק.

אילוסטרציה, צילום: אפי שריר אילוסטרציה | צילום: אפי שריר אילוסטרציה, צילום: אפי שריר

לפי האישום, במידה ויורשע ח"כ גפני, הוא צפוי לעונש הקבוע בסעיף 62 לפקודת התעבורה, המתמקד בנהג שנהג בצורה רשלנית ובקלות ראש וקובע כי דינו שנתיים מאסר או קנס. יתכן כי בית המשפט יסתפק בעונש של פסילת רישיונו לתקופה ממושכת. גפני טוען כי זו אכן מכוניתו שצולמה כשהיא חוצה את הרמזור, אולם לא ידוע מי נהג בה.

חבר הכנסת זומן לדיון בשבוע שעבר בבית המשפט לתעבורה בתל אביב, אך לבקשת בא כוחו עו"ד חיים נס, נדחה הדיון לחודש נובמבר.

מטעמו של חבר הכנסת נמסר: "מדובר ברכבו של ח"כ גפני שצולם ברמזור. הנושא בבדיקה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אוי ואבוי  צריך לפטר אותו מיד  איזה שטויות
אוי ואבוי  צריך לפטר אותו מיד  איזה שטויות העיתון הזה מתעסק כל יום מגיעים אלפי אנשים עם עברות תנועה יותר חמורות  ורק את גפני צריך להעלות על המוקד גפני הוא אחד מהחכים הכי מוצלחים שהיו לנו אם לא החחבר כנסת  ומה אנחנו עושים  מחפשים אותו בשטויות שכל אחד מאתנו עושה  פשוט טפשי  אגב כל מה דהוא צריך לעשות זה לבקש ממישהו שישלח הצהרה שהוא נהג ברכב  והאישום יעבור אליו  ןחחח לא מקבלים שנתיים מאסר על שטויות כאלה....
Cherries  |  30.07.16
11.
תגידו, כלכליסט, נדפק לכם השכל? העורך קרא? המו"ל
תגידו, כלכליסט, נדפק לכם השכל? העורך קרא? המו"ל יודע?......... עשרות אלפים נתפסים מידי יום במצלמות המשטרה על עבירות תנועה, ומאות ח"כים - חלק מהם עבריינים סדרתיים - נתפסו בעבר הקרוב על עבירות תנועה חמורות יותר ופחות, ואתם נותנים כאן כתבה שלמה עם פרשנות?......... זו ממש ידיעה כלכלית פאר-אקסלנס. אתם בושה לעיתונות. ולא. אני לא חרדי, לא דתי ואפילו, ר"ל חוטא מידי  פעם בשינקן קטן עם גבינה צהובה.
Scissors  |  28.07.16
לכל התגובות