אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענבל אור מכנסת פגישת נושים: תציג חלופה להליכי הפירוק צילום: צביקה טישלר

ענבל אור מכנסת פגישת נושים: תציג חלופה להליכי הפירוק

אור מבקשת לקיים את הפגישה ביום ראשון הקרוב, זאת למרות שבית המשפט טרם הכריע בנוגע לבקשתה לעצור את הליך הפירוק לחברה שבבעלותה

28.07.2016, 18:21 | זוהר שחר לוי

ענבל אור תכנס פגישת נושים ובמהלכה היא תציג הסדר לנושי החברות בקבוצת אור סיטי נדל"ן שיהוו לדבריה חלופה להליכי הפירוק. זאת על אף שבית המשפט טרם הכריע בנוגע להליכי הפירוק של החברות.

קראו עוד בכלכליסט

הפגישה צפויה להתקיים ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00 בבית ציוני אמריקה בתל אביב ויהיו נוכחים בה אור ועורך דינה, אוריאל זעירא.

במקביל ממתינה אור להחלטת שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, באשר להליכי הפירוק של הקבוצה והליך פשיטת הרגל המתנהל בעניינה. השבוע התקיים בפני השופט דיון בבקשות לפרק את קבוצת החברות ולהכריז על יזמת הנדל"ן פושטת רגל.

במהלך הדיון הסוער העיד שלי נרקיס, המכונה "מלך השוק האפור" על דירת המריבה שמכרה אור גם לו וגם לעופר לוזון. אור עצמה סולקה מאולם בית המשפט לאחר שהתפרצה לדבריו של עורך דינה, זעירא.

ענבל אור ועורך דינה אוריאל זעירא בביהמ"ש, צילום: צביקה טישלר ענבל אור ועורך דינה אוריאל זעירא בביהמ"ש | צילום: צביקה טישלר ענבל אור ועורך דינה אוריאל זעירא בביהמ"ש, צילום: צביקה טישלר

"אין בתי משפט, אין אמת, אין צדק", אמרה אור בתום הדיון. "יש מפרק שרוצה להרוויח כסף על חשבון אנשים ועצוב לי שבית המשפט נותן לזה יד. לכן התפרצתי ולא יכולתי להישאר. רואים את השקרים לא ממוסכים ולא כהוויתם. המפרק לא הביא חוות דעת, אני הבאתי חוות דעת ממומחים, מאזנים מבוקרים לחברות, רואי חשבון וכלכלנים שעושים ומעמיסים ככל שביכולתם ובכל זאת רואים שהחברה סולבנטית (מצב שבו הנכסים עולים על ההתחייבויות, זש"ל). אני לא מעריכה שאני הולכת לכינוס סופי, גם אם יינתן צו אני מתכוונת להמשיך ולערער ולהילחם. נחשפתי בבתי המשפט לאי צדק שיום אחד זה יתפוצץ וכל המדינה היה המומה מכך. אם צריך אני אגש לעליון ואעשה הכל כדי שהצדק והאמת תצא לאור".

המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, כתב בדו"ח שהוגש כבר לפני מספר חודשים כי אין מנוס מלפרק את החברות. אולם מטעמה של אור, שהחליפה מאז לא מעט עורכי דין, מתנגדים לבקשה. בחודשיים האחרונים הוגשו מצידה מספר בקשות לדחיית הדיון שאמור היה להתקיים כבר במאי. זאת, לאחר שבאי כוחה ביקשו ארכה כדי להכין דו"ח כלכלי וחוות דעת מומחה שיסתרו את נתוניו של המפרק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות