אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תאגיד השידור הציבורי חושף את שמו: "כאן" צילום: שאטרסטוק

תאגיד השידור הציבורי חושף את שמו: "כאן"

התאגיד חשף הבוקר גם את הלוגו החדש שילווה אותו; ועדת השרים תדון היום בהצעת החוק לדחות את שידורי התאגיד לסוף אפריל

31.07.2016, 08:17 | אלירן מלכי

תאגיד השידור הציבורי עוד לא קם וכבר מנסה למתג את עצמו מחדש. התאגיד חשף הבוקר (יום א') את שמו החדש – 'כאן' עם הלוגו החדש שילווה אותו מעתה והלאה.

קראו עוד בכלכליסט

התאגיד מתכוון להשיק את הלוגו החדש במהלך הבוקר דרך הפלטפורמות הדיגיטליות שלו במקום הלוגו שהיה עד כה 'התאגיד בהקמה'.

יו"ר מועצת התאגיד, גיל עומר, אמר "אנחנו כאן בכדי להישאר. הציבור הישראלי יפגוש אותנו בכל מקום – בדיגיטל, בטלוויזיה וברדיו. החל מה-1 בינואר, בכוונתנו להעניק לעם ישראל שידור ציבורי עצמאי, בלתי תלוי ואיכותי, כזה שיביא לידי ביטוי את כל הכוחות הטובים ביותר אשר ישנם כאן".

בד בבד במהלך היום ועדת שרים לחקיקה תדון בהצעת החוק לדחות את שידורי התאגיד ל-30.4 עם אפשרות להקדים את השידורים ולסגור את רשות השידור החל מהראשון בינואר בהתראה של 14 יום במידה ומנכ"ל התאגיד, אלדד קובלנץ, יודיע לשר התקשורת וראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר האוצר משה כחלון כי התאגיד, או בשמו החדש 'כאן', ערוך טכנולוגית להתחיל את השידורים והוא יכול להציג לוח שידורים, מה שנכון להיום עדיין אין ברשותו. כמו כן, ועדת השרים לחקיקה תדון בבקשת רשות השידור לקבל התראה של לפחות 90 יום בטרם היא נסגרת כדי להעביר את המושכות ל'כאן' באופן מסודר וללא תקלות טכניות.

גיל עומר, יו"ר מועצת התאגיד החדש, צילום: אלון פורת גיל עומר, יו"ר מועצת התאגיד החדש | צילום: אלון פורת גיל עומר, יו"ר מועצת התאגיד החדש, צילום: אלון פורת

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות