אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 3 דרכים להמשיך להוריד את ווינדוס 10 בחינם

3 דרכים להמשיך להוריד את ווינדוס 10 בחינם

מיקרוסופט אמנם הודיעה על סיום תוכנית השדרוג החינמית וכעת היא גובה 119 דולר עבור מערכת ההפעלה, אבל מסתבר שניתן עדיין להתקין אותה בכמה דרכים פשוטות

01.08.2016, 18:55 | רפאל קאהאן

מיקרוסופט הודיעה שתכנית השדרוג ללא תשלום הסתיימה באופן רשמי ב-29 ביולי. אבל מסתבר שיש כמה שיטות לעקוף את ההגבלה. כמובן שאנחנו לא ממליצים להימנע מלשלם עבור מוצר, אבל קיום הפרצות הללו יכול לגרום להרמת גבה לגבי האסטרטגיה העסקית של מיקרוסופט.

קראו עוד בכלכליסט

השיטה הראשונה מבוססת על ניצול ההבטחה של מיקרוסופט בזמן ההשקה שהשדרוג ימשיך להיות חינמי עבור מי שמשתמש בטכנולוגיות סיוע. כמובן שבדרך כלל מדובר במשתמשים שסובלים ממגבלות פיזיות, אבל דרך האתר הזה תוכלו עדיין להוריד את העדכון ללא תשלום.

 מערכת ההפעלה עדיין מוצעת להורדת חינמית באתר של מיקרוסופט, צילום: מיקרוסופט, יח"צ מערכת ההפעלה עדיין מוצעת להורדת חינמית באתר של מיקרוסופט | צילום: מיקרוסופט, יח"צ  מערכת ההפעלה עדיין מוצעת להורדת חינמית באתר של מיקרוסופט, צילום: מיקרוסופט, יח"צ

השיטה השנייה דורשת קצת התחכמות. היא כוללת שינוי של התאריך במערכת ההפעלה בה אתם משתמשים. משתמשים כבר דיווחו ברדיט שאם אתם משנים את התאריך הפנימי לכל יום לפני 29 ביולי, המערכת תמשיך לספק לכם את האפשרות להוריד את קובץ ההתקנה של ווינדוס 10.

השיטה השלישית כבר תלויה בכך שיש לכם מספר סידורי של עותק של ווינדוס 7. על פי דיווחים של משתמשי רדיט מסתבר שברגע שיש לכם מספר סידורי של עותק חוקי של ווינדוס 7 ניתן להשתמש בו בשביל להתקין את ווינדוס 10 גם ללא שינוי תאריך. 

לא מעט גולשים הביעו תמיהה על השיטות הפשוטות לכאורה שמאפשרות לעקוף את מערכת התשלום של מיקרוסופט. בנוסף, לא מדובר בשיטות שמחייבות פריצה או התקנה של קבצים לא חוקיים. המסקנה המתבקשת היא שכנראה שמדובר במדיניות, שכן עבור מיקרוסופט יעדי ההתקנות עליהן היא הודיעה לא מולאו.

זו כנראה דרך להמשיך ולשכנע את המתמהמהים לנצל את הפרצה ולהתקין את המערכת. מיקרוסופט גם צפויה להשיק בימים הקרובים את עדכון השנה לווינדוס 10 שצפוי לכלול לא מעט שינויים, שידרוגים ותיקוני באגים. אולי אז היא תחסום את האפשרויות שפורטו לעיל. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות