אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קפה ג'ו תייצא למיאנמר קפסולות קפה שייצרה צילום: רונן מנגן

קפה ג'ו תייצא למיאנמר קפסולות קפה שייצרה

ל"כלכליסט" נודע כי החברה תייצא בשלב הראשון 250 אלף קפסולות, שישווקו לבתי מלון ומשרדים. קפה ג'ו תייצא את הקפסולות תחת מותג פרטי

04.08.2016, 08:52 | אורנה יפת

לראשונה, רשת קפה ג'ו שבבעלות קבוצת דלק תייצא לחו”ל קפסולות קפה בייצורה. ל"כלכליסט" נודע כי החברה תייצא בשלב הראשון למיאנמר שבמזרח אסיה 250 אלף קפסולות, שישווקו לבתי מלון ומשרדים. קפה ג'ו תייצא את הקפסולות תחת מותג פרטי באמצעות חברת Edycom Solutions, בהשקעה מוערכת של מיליון שקל.

הפיילוט ליצוא החל בחודש האחרון. "החלטנו לא להגביל את עצמנו לשוק המקומי", אמר עמי שם טוב, מנכ"ל קפה ג'ו. "ההחלטה לייצא למיאנמר באה מהשותפים שמבצעים עבורנו את היצוא, ולא כאסטרטגיה דווקא ליעד זה, אבל התברר לנו שבמיאנמר יש ביקוש לקפסולות". כיום קפה ג'ו מייצרת כ־10 מיליון קפסולות, שמגלגלות מכירות בהיקף כספי של בין 15 ל־20 מיליון שקל בשנה. לדברי שם טוב, היעד של החברה הוא להכפיל את כמות הקפסולות שמייצרת החברה ב־2017, ובהתאמה גם את המכירות בעקבות תחילת היצוא. "זה מנוע צמיחה חזק מבחינתנו ואנחנו שמים עליו דגש", מסר.

קפה, צילום: שאטרסטוק קפה | צילום: שאטרסטוק קפה, צילום: שאטרסטוק

במיאנמר ישווקו הקפסולות של קפה ג'ו תחת השם קפה מילאנו, ועם הרחבת היצוא יותאמו הבלנדים של התערובות ושם הקפסולות לפי דרישות הלקוחות בחו"ל. המפעל של קפה ג'ו ממוקם בחולון, וקולה יותר מ־300 טונות קפה מדי שנה. בסוף 2014 נכנסה החברה לתחום הקפסולות תואמות מכונות נספרסו, בהשקעה של כ־5 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות