אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתמך הביטוח הלאומי הוא בעליהן של 30 דירות להשכרה צילום: אוראל כהן

נתמך הביטוח הלאומי הוא בעליהן של 30 דירות להשכרה

האיש תבע 700 אלף שקל מחברת הביטוח על תאונת דרכים, ואז התברר כי הוא חומק מתשלום מסים. השופט פסק לו 24 אלף שקל פיצויים והעביר את פסה"ד לשלטונות המס ולביטוח לאומי

04.08.2016, 15:57 | זוהר שחר לוי

נתמך הביטוח הלאומי הגיש תביעה ובה דרש פיצוי של למעלה מ-700 אלף שקל מחברת הביטוח שלו לאחר שנפגע בתאונת דרכים. אולם במהלך הדיונים התברר לשופט בימ"ש השלום בת"א מנחם (מריו) קליין כי מדובר במי שמשכיר 30 דירות בתל אביב ומצהיר על הכנסה של 30 אלף שקל לחודש, ועל כך הוא לא יכול היה לעבור לסדר היום. הוא פסק לו

24 אלף שקל פיצויים.

"בתחילה סברתי שהתובע יכול לשמש כ'מנטור' ו'מורה דרך' מצוין לצעירים בארץ הנאנקים תחת יוקר המחייה. סברתי שהוא יכל להיות שותף בכתיבת הספר 'אבא עשיר, אבא עני'. אך במהרה התחיל לקונן בליבי החשד שלא בפלא פיננסי מדובר אלא במי שאולי עובר עבירות פליליות ובעיקר עבירות מס".  

סניף של ביטוח לאומי, צילום: טל שחר סניף של ביטוח לאומי | צילום: טל שחר סניף של ביטוח לאומי, צילום: טל שחר

השופט הוסיף: "בבניין 'ה'צפוני' של בית משפט זה, יושבים השופטים ה'פליליסטיים'. הם מתייחסים בחומרה רבה כלפי משתמטים מתשלום מיסים ודיווח לרשויות המס ל הכנסותיהם. מאידך, יושבים אנו ה'נזיקיסטים' בבניין 'הדרומי' באותו בית המשפט ומתייחסים בסלחנות ובאדישות ועוברים לסדר היום כאילו דבר לא קרה כשמקבלים עדויות, מהן עולה חשש שבעל הדין הרוויח כספים ב'שחור'".

השופט הורה על העברת פסק הדין לשלטונות מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי כדי שיבחנו את מעשיו של התובע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
בין התביעה הנזיקית לבין העלמת המס של האיש?
בין התביעה הנזיקית לבין העלמת המס של האיש? כל הכבוד לשופט ששלח את הנושא לרשויות המס על מנת שהמדינה תוודא שהיא גובה מהמעלים את המגיע לה.... אבל בתביעה הנזיקית עדיין צריך לדון... למרות שמעלים מס, עדיין סביר שמגיע לו פיצוי מחברת הביטוח על התאונה. רעיון לא רע בכלל שהמדינה תטיל עיקול על כספי הפיצויים אצל חב' הביטוח.
Chilli  |  07.08.16
56.
האליטה החדשה. מזרחית, רעשנית, חסרת השכלה, חסרת תרבות,שונאת
האליטה החדשה. מזרחית, רעשנית, חסרת השכלה, חסרת תרבות,שונאת אשכנזים, בריונית, מהמרת בקזינו, מעלימה מיסים, עושקת את קופת המדינה, משקרת, גונבת, מרמה. אבל.... מקבל גיבוי מלא משרה במדינת ישראל לעשות את על מה שפוגע במדינת ישראל ובתושביה.
Cupcake  |  07.08.16
55.
מתי יפנימו שזה זה בדיוק הישראלי החדש. דור
מתי יפנימו שזה זה בדיוק הישראלי החדש. דור שלם צמח לו על חורבות האליטה הפולנית האשכנזית שהולכת ונעלמת. אלו האנאלפביתים מא.א. שיפוצים וא.ב אינסטלציה שמחזיקים עשרות דירות ומגלגלים עשרות מליונים בבאסטות. אלו חברי מרכז הליכוד, אלו ממנים חברי כנסת עם קשרים במשטרה ומרצדס שחורה.
Toast  |  06.08.16
לכל התגובות