אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית יוניליוור ישראל: "מתנצלת מעומק ליבי, אנחנו אוספים מוצרים פגומים מהמדפים" צילום: שי יחזקאל

מנכ"לית יוניליוור ישראל: "מתנצלת מעומק ליבי, אנחנו אוספים מוצרים פגומים מהמדפים"

שבוע וחצי אחרי ההכחשות בדבר זיהום בקורנפלקס תלמה ויום לאחר שהודיעה על ריקול, אומרת ענת גבריאל: "אנו מתנצלים שהודענו בטעות כי אף מוצר מהסדרה הפגומה לא הגיע לשוק. אנו חוקרים כיצד קרה שמוצרים פגומים הגיעו למדפים. נפיק את הלקחים ונרענן את הנהלים"

05.08.2016, 10:56 | נורית קדוש
שבוע וחצי אחרי הכחשות לכלי התקשורת שפנו אליה בדבר זיהום בקורנפלקס תלמה, מתנצלת ענת גבריאל, מנכ"לית יוניליור ישראל. "צרכנים יקרים, אני מתנצלת מעומק ליבי על האירועים האחרונים. תמיד בטחתם בנו ואני רוצה לשוב ולהדגיש בפניכם את מחויבותנו לספק לכם מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ובשקיפות מלאה".

קראו עוד בכלכליסט

עוד הוסיפה גבריאל: "אנו מתנצלים על כך שהודענו בטעות כי אף מוצר מהסדרה הפגומה לא הגיע לשוק. אתמול התקבל דיווח מצרכנית ממנו התברר לנו כי מוצרים פגומים יצאו משטח ההסגר ואנו חוקרים לעומק כיצד מוצרים אלו הגיעו למדפים, למרות הצעדים שנקטנו כדי למנוע זאת.

ענת גבריאל, צילום: נמרוד גליקמן ענת גבריאל | צילום: נמרוד גליקמן ענת גבריאל, צילום: נמרוד גליקמן

"אנו פועלים לאיסוף המוצרים שהופצו ונוקטים בכל האמצעים על מנת להסיר מהמדפים את המוצרים הפגומים". לסיום מסרה גבריאל: "אנו נפיק את הלקחים הנדרשים ונרענן את כל הנהלים בהתאם לתוצאות הבדיקה".

ניתן להעריך כי התנצלותה של גבריאל, המסמנת שינוי בהתנהלותה התקשורתית עד כה, הגיעה בעקבות גיוס יועץ התקשורת משה דבי, למערך דוברות החברה. דבי גויס אתמול בערב לסייע ליוניליוור להתמודד עם ניהול המשבר.

אחרי ההכחשות - שלב הריקול

משבר הקורנפלקס המזוהם של יוניליוור עלה אמש מדרגה: החברה הודיעה אתמול (ה') כי היא מבצעת ריקול (איסוף מהמדפים) של דגני בוקר - ומבקשת מהצרכנים לבדוק אם רכשו מוצרים מכמה סדרות ייצור.

יוניליוור, שבשבוע שעבר הכחישה קיומו של זיהום בקווי הייצור שלה והודתה בכך רק לאחר פניות חוזרות של כלי התקשורת, עמדה על כך שהמוצרים המזוהמים לא יצאו לשוק. כעת היא מודה שבעקבות פנייה צרכנית, נמצא כי 240 יחידות של קורנפלקס בד"ץ 750 גרם מיום ייצור 27.06.16 , יצאו אל השוק.

בתוך כך, הבוקר נודע ל"כלכליסט" כי הקורנפלקס המזוהם בחיידק הסלמונלה נקנה בסניף יש חסד, תת הרשת החרדית של שופרסל בבארות יצחק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
כאשר מנכלית מובילה את חברתה בצורה כל כך
כאשר מנכלית מובילה את חברתה בצורה כל כך כלוקלת, עליה לשאת האחריות הניהולית.  החברה ביצעה ביודעין הקרבה של דלי פאקן מוצר בעל נתח שוק נמוך, במטרה לא לפגוע במוצר הלקוי האמיתי קורנפלקס לילדים. עכשיו כאמא אני שואלת: תגידי מה עבר עלייך? מה חשבת שיקרה אם הילדים שלנו יוכלו מוצרים נגועים בסלמונלה!? הרי גם לך יש ילדים... בצע כסף, תאווה, שררה, כח ותחושה שאין בקרה אמיתית, הם אלו אשר בגללם את צריכה לשאת באחריות האמיתית למעשים שלך.  כל עוד את מנכלית של החברה אני לא האמין לאמיתות הנתונים! אני לא אקנה את המוצרים של חברתך! 
Bottle  |  05.08.16
לכל התגובות