אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קניה ווסט עושה קולות צילום: youtube

PLAY

קניה ווסט עושה קולות

אפילו קים לא תזהה אותו, בסרט הזה כבר היינו, האיש שבזכותו ניו יורקרים נזהרים מדלתות, קילפתי תפוז, והאם הייתם מפקידים את הקעקוע שלכם בידי רובוט

07.08.2016, 18:57 | נמרוד צוק

1. גו ווסט

סביר להניח שלא הבחנתם בזה עד עכשיו - בעיקר כי הייתם עסוקים מדי בבניית מזבח הקניה ווסט הפרטי שלכם או בהשלכת חיצים על תמונתו של הראפר הגאון/בלתי נסבל – אבל לווסט יש רפרטואר נרחב למדי של קולות מוזרים שהוא משלב בשירים שלו. כשמחברים אותם ביחד הם הופכים לשיר לגיטימי למדי של קניה ווסט.

2. מסיבת אייטיז

איך היו נראות יצירות קולנוע וטלוויזיה עכשוויות אם הן היו יוצאות בשנות השמונים, על גבי קלטות VHS? האמן הידוע בשם "סטילברג" מדגים, עם סדרת עטיפות אותנטיות למראה לסדרות כמו "Stranger Things", שהפכה לוויראלית בימים האחרונים.

דברים מוזרים וישנים, צילום: Instagram דברים מוזרים וישנים | צילום: Instagram דברים מוזרים וישנים, צילום: Instagram

3. 17 שנים של תהילה

צ'רלי פלט הוא איש רדיו ניו יורקי ותיק שעובד בבלומברג. אבל סביר יותר להניח שאתם מכירים אותו, או לפחות את הקול שלו, בתור הודעת "אנא שמרו על מרחק מהדלתות הנסגרות" שכל מי שנסע אי פעם ברכבת התחתית בניו יורק זכה להכיר.

"היזהרו מהדלתות הנסגרות", צילום: cc by vincent "היזהרו מהדלתות הנסגרות" | צילום: cc by vincent "היזהרו מהדלתות הנסגרות", צילום: cc by vincent

4. התפוז... חכו לזה... המכני

בני אדם הם יצורים עצלים. כמה מהם עצלנים כל כך שבמקום לקלף תפוז הם משתמשים בקולף תפוזים חשמלי, שהוא מכשיר שקיים.

5. קעקוע של סיפור

שני צרפתים הפכו מדפסת תלת-ממד ורובוט תעשייתי שתוכנן להרכבת מכוניות לסטודיו הקעקועים הרובוטי הראשון. זו לא התחלה של בדיחה אלא (אולי) העתיד של עולם הקעקועים. תסלחו לנו אם נשאר בשלב זה עם המדבקות החד פעמיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות