אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לתת לחתול לשמור על עגלת הסופר צילום: Youtube

PLAY

לתת לחתול לשמור על עגלת הסופר

פרסומת גרמנית שכולה חתולים, לקחת מדליה בלי לקום מהספה, להציל את וויל, מכסה ביוב מוזיקלי שהפך לכוכב רשת, וכל צעדי הריקוד הוויראליים של העשור האחרון

08.08.2016, 19:09 | נמרוד צוק

1. עזוב אותי אני צד אוויר עכשיו

היום אמנם חל יום החתול הבינלאומי, אבל באינטרנט כל יום הוא יום החתול הבינלאומי אז הנה פרסומת מעולה לרשת סופרמרקטים גרמנית עם חתולים.

2. יש לי מדליית זהב בבריחה מאבטיח

אתם לא מסוגלים לרוץ, לקפוץ, להשליך כדור ברזל או לשחות 200 מטר פרפר ברמה אולימפית או משהו שמתקרב אליה. כי אם הייתם מסוגלים לא הייתם פה עכשיו, אלא בעיצומו של אימון כזה או אחר. אבל אתם בהחלט יכולים להיות טובים מאוד בסדרת משחקי הסמארטפון החמודים שגוגל הוציאה לרגל האולימפיאדה.

 , צילום: Google צילום: Google  , צילום: Google

3. 360 מעלות של הצילו

האם כבר צפיתם בסדרה החדשה והמעולה של נטפליקס, Stranger Things? למה לא בעצם? לא משנה, הנה סרטון 360 מעלות שיגרום לכם לצפות. או לפחות להחליף את כל המנעולים בבית ולקנות רובה קצוץ קנה.

4. אחותך מכסה ביוב, אני מוזיקאי ג'ז

בעתיד, כך אמר פעם אנדי וורהול, כל פיסת צנרת רחוב תזכה ל-12 שניות של תהילה. טוב, זה לא בדיוק מה שהוא אמר, אבל אם הוא היה אומר את זה הוא לא היה טועה.

5. אני קורא לזה "התולעת"

הניו יורקר הפיק פרויקט וידיאו מעניין שמטייל בין צעדי הריקוד הוויראליים של העשור האחרון, מ"מרק עוף ואטריות" של דה דריזל מ-2006 ועד "הקואן" מהשנה שעברה, בהשתתפות רקדנים חובבים, מתעמלות קרקע ועוד אנשים מגניבים למיניהם.

חולשה לרקדנים, צילום: thescene.com חולשה לרקדנים | צילום: thescene.com חולשה לרקדנים, צילום: thescene.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות